Lana Del Rey zapowiada kolejny album. Premiera już za kilka miesięcy

Podziel się newsem:

Lana Del Rey nie zamierza dać nam odetchnąć. Tuż po premierze swojego najnowszego albumu Chemtrails over the Country Club, zapowiedziała kolejne wydawnictwo pod tytułem Rock Candy Sweet.

Lana Del Rey – produkcja taśmowa

Zdaję się, że Lana Del Rey jest ostatnio w genialnej formie. Przynajmniej jeśli chodzi o jej produktywność, bo co do efektywności jej pracy – zdania są mocno podzielone. W każdym razie od czasu wydanego w 2019 roku albumu Norman Fucking Rockwell! artystka niemal taśmowo zasypuje nas nowościami.

Lana Del Rey zapowiada kolejny album Rock Candy Sweet
Lana Del Rey

Do tej pory albumy Lany Del Rey ukazywały się w dość regularnych odstępach, po około 2-letnich przerwach. To oczywiście i tak rzadko spotykane, szybkie tempo wydawnicze. Jednak ostatnio amerykańska wokalistka przechodzi samą siebie.

Już w dniu premiery Norman Fucking Rockwell! Lana zdradziła, że pracuje nad kolejnym albumem, który ukaże się lada moment. Po roku otrzymaliśmy książkę i audiobook z wierszami artystki, a zaledwie kilka dni temu światło dzienne ujrzał jej siódmy krążek – Chemtrails over the Country Club.

Lana Del Rey – Chemtrails over the Country Club, posłuchaj singla

Lana Del Rey zapowiada nowe wydawnictwo – Rock Candy Sweet

Jeszcze tego samego dnia Lana Del Rey opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie opatrzone opisem:

Rock Candy Sweet, 1. czerwca

Lana Del Rey zapowiada kolejny album Rock Candy Sweet
Lana Del Rey – „Rock Candy Sweet”

Nowy album Lany Del Rey jeszcze w tym roku?

Choć artystka nie powiadomiła wprost, że chodzi o jej kolejny album, internauci nie mają co do tego wątpliwości – nowa płyta Lany Del Rey, zatytułowana, Rock Candy Sweet, ukaże się za niecałe trzy miesiące!

Patrząc jednak na to jak amerykańska artystka wywiązywała się z wcześniej zapowiadanych dat premier, możemy spodziewać się mniejszej lub większej obsówy w dostarczeniu nam tego, co będzie się kryło pod nazwą Rock Candy Sweet. Jedno jest pewne – nowości od Lany Del Rey nadchodzą!

Lana Del Rey zapowiada kolejny album Rock Candy Sweet
Lana Del Rey

Lana Del Rey – Chemtrails Over Warsaw

Dzień po premierze swojego najnowszego albumu, Lana Del Rey przygotowała wyjątkową niespodziankę dla swoich fanów z Polski. W sobotę, 20 marca, około południa, podczas spaceru nadwiślańskimi bulwarami można było zauważyć wyjątkową wiadomość, którą artysta pozostawiła nad Warszawskim niebem. Zobaczcie relację z tego wydarzenia!

Lana Del Rey nie zamierza dać nam odetchnąć. Tuż po premierze swojego najnowszego albumu Chemtrails over the Country Club, zapowiedziała kolejne wydawnictwo pod tytułem Rock Candy Sweet. Lana Del Rey – produkcja taśmowa Zdaję się, że Lana Del Rey jest ostatnio w genialnej formie. Przynajmniej jeśli chodzi o jej produktywność, bo co do efektywności jej […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.