Kaśka Sochacka prezentuje zupełnie nowy utwór “Jeszcze”


12 czerwca 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Kaśka Sochacka powraca z zupełnie premierowym utworem – Jeszcze. Posłuchajcie tej poruszającej kompozycji i zobaczcie wyjątkowy teledysk!

Pamiętacie Kaśkę Sochacką, która w 2019 roku zadebiutowała EPką Wiśnia i której tytułowy utwór z tego wydawnictwa aż przez cztery tygodnie utrzymywał się na szczycie Listy Przebojów Trójki? Ta sama Kaśka, która wtedy poruszyła muzyczne wrażliwości tylu słuchaczy, powraca właśnie z zupełnie nowym singlem.

Kaśka Sochacka i jej nowy singiel – Jeszcze

Kaśka Sochacka prezentuje swój nowy utwór Jeszcze, wydany ponownie pod szyldem wytwórni Jazzboy Records. Nad utworem artystka pracowała z producentem i gitarzystą Dawida PodsiadłoOlkiem Świerkotem, w kontekście warstwy muzycznej oraz z Jakubem Skorupą, Darią Ryczek-Zając i Agatą Trafalską znaną ze współpracy z Kortezem, pod względem warstwy tekstowej. Agata wypowiada się o singlu Jeszcze w następujący sposób:

Wybór tego numeru jest dość nieoczywisty, bo to nie jest klasyczna piosenka. Przeżyłyśmy przez ostatnich parę miesięcy kilka trudnych momentów i chciałyśmy się w ten sposób wyczyścić, zamknąć jakiś rozdział, żeby bez obciążeń podejść do pracy nad tekstami na całą płytę.

Kaśka Sochacka

Kompozycji towarzyszy również wyjątkowy teledysk, którego pomysłodawczynią jest także Agata Trafalska. Obrazek złożony jest z fragmentów ujęć, pochodzących z filmu Zabriskie Point z 1970 roku w reżyserii Michelangelo Antonioniego.

Finałowa scena z Zabriskie Point od zawsze chodziła mi po głowie jako idealne zobrazowanie oczyszczającej mocy rozpadu i jednocześnie jego bolesnego piękna. Nie można lepiej uchwycić tego momentu, kiedy najgorsze już się wydarzyło i znowu wszystko można – stąd pomysł, żeby wykorzystać ujęcia z tego filmu.

Kaśka Sochacka – Jeszcze, posłuchaj i zobacz teledysk

Kaśka Sochacka powraca z zupełnie premierowym utworem – Jeszcze. Posłuchajcie tej poruszającej kompozycji i zobaczcie wyjątkowy teledysk! Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Pamiętacie Kaśkę Sochacką, która […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →