fot. kadr z teledysku „Spaleni słońcem"

Kaśka Sochacka zatrzymuje czas dzięki nowemu teledyskowi do piosenki “Spaleni słońcem”


04 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Kaśka Sochacka po raz kolejny udowadnia, że potrafi zrozumieć każdą emocję. Spaleni słońcem otrzymało właśnie przepiękny teledysk.

Teledysk zbudowany magią

Kaśka Sochacka, a także odpowiadająca za produkcję jej piosenek wytwórnia Jazzboy Records, zaprezentowała nam właśnie teledysk do piosenki z minialbumu wokalistki – Ministory. Utworowi Spaleni słońcem towarzyszy teledysk w reżyserii Nataszy Parzymies znanej z sukcesu obyczajowego miniserialu Kontrola, którego pierwszy odcinek nakręciła w wieku 18 lat jako pracę zaliczeniową na studia w Warszawskiej Szkole Filmowej. Obrazek to wizja Nataszy, która przedstawiła różne emocje bohaterki. W roli głównej wystąpiła Sylwia Gola.

Jeśli zaś chodzi o samą piosenkę, to jest ona idealnym przykładem tego, jak wielką perłą na polskiej scenie muzycznej jest Sochacka. Jej przepiękny wokal raz za razem potrafi zabrać nas w niesamowitą podróż, która podczas jej trwania dotyka każdych, nawet tych najgłębiej skrywanych emocji. To prawdziwy rollercoaster. Zresztą zobaczcie sami!

Przeczytaj także: Kaśka Sochacka przypomina o debiucie teledyskiem z udziałem Korteza

On Air Festival 2022 Jamie xx Norah Cyrus Kaśka Sochacka
fot. On Air Festival

Kaśka Sochacka – Spaleni słońcem, posłuchaj!

Za stworzenie teledysku do piosenki Spaleni słońcem odpowiadają Sylwia Gola, Natasza Parzymies, Filip Pasternak, Weronika Bystrowska, Bartek Kopiniak, a także sama wokalistka. Produkcją zajęła się wytwórnia Jazzboy Records.

Wokalistka zaprasza was na swoje letnie koncerty

Kaśka Sochacka obecnie jest również w połowie wakacyjnej trasy, podczas której wokalistka odwiedzi jeszcze 11 polskich miast. Najbliższy koncert już w Tuchowie, a cały tour domknie nam spektakl w Sopocie. Poniżej znajdziecie poszczególne daty występów artystki:

06.08.2022 – Tuchów

07.08.2022 – Kielce – Od Nowa Festiwal

11.08.2022 – Chorzów – Fest Festival

13.08.2022 – Olecko – Active Festival Olecko

14.08.2022 – Olsztyn – Olsztyn Green Festival

20.08.2022 – Gdańsk – Męskie Granie

21.08.2022 – Gorzów Wielkopolski – Od Nowa Festiwal

03.09.2022 – Wrocław – Letnie Brzmienia

04.09.2022 – Szczecin – Teatr Letni

10.09.2022 – Warszawa – On Air Festival

11.09.2022 – Sopot – Urodziny Sopotu

Kaśka Sochacka po raz kolejny udowadnia, że potrafi zrozumieć każdą emocję. Spaleni słońcem otrzymało właśnie przepiękny teledysk. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Teledysk zbudowany magią Kaśka Sochacka, […]


ZOBACZ: Kaśka Sochacka – Poznań, Centrum Kultury Zamek [fotorelacja]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →