fot. kadr z występu na żywo wokalistki

Kaśka Sochacka niczym kubek gorącej herbaty w zimowe wieczory. Złapcie swoje wejściówki na krakowski koncert wokalistki


11 listopada 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Kaśka Sochacka umili nam jesienno-zimowe wieczory w ramach trasy koncertowej. Z tej okazji mamy dla was wejściówki na jej show w Krakowie!

Wodospad prawdziwych emocji

Wokalistka odpowiedzialna za jeden z najpiękniejszych debiutów ostatnich lat, która swoim wokalem mogłaby przenosić góry i z marszu roztapiać nawet najbardziej zatwardziałe serca. Kaśka Sochacka swoją twórczością z albumu Ciche dni i dodatkowego minialbumu Ministory ma w planach umilić nam jesienno-zimowe wieczory serią koncertów, które zawitają między innymi do polskich filharmonii, teatrów i domów kultury. Nie może was tam zabraknąć!

Przeczytaj także: Kaśka Sochacka dołącza do projektu Albo Inaczej. Artystka wzięła na warsztat utwór Łony i Webbera – Ostatnia prosta

Kaśka Sochacka Albo Inaczej
fot. Maciej Chomik

Zespół, któremu przewodzi Kaśka Sochacka, już teraz zaprasza was na nadchodzące koncerty, które będą kontynuacją festiwalowych wojaży doprowadzających wokalistkę między innymi na sceny Open’era, a także Olsztyn Green Festivalu. W ramach trasy zapowiedziano również kilka niespodzianek, których do tej pory jeszcze nie słyszeliśmy.

Kup bilety na koncert Kaśki Sochackiej w Krakowie!

Jeśli więc chcecie wziąć udział w spektaklach przygotowanych przez Kaśkę Sochacką, złapcie swoje bilety, które otrzymacie na stronie Biletomat.pl. Czekają tam na was wejściówki na koncert w Krakowie, który odbędzie się już 25 listopada o godzinie 19:00 w klubie Studio.


W Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy doświadczenie i niezawodność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z Biletomat.pl, który wraz z Muno.pl, Rytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze bileteryjno-promocyjnej jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez i festiwali w kraju.

Kaśka Sochacka umili nam jesienno-zimowe wieczory w ramach trasy koncertowej. Z tej okazji mamy dla was wejściówki na jej show w Krakowie! Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →