fot. Karol Makurat

Open’er Festival 2022 z kolejnymi ogłoszeniami, które podbiją nową scenę


20 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Open’er Festival 2022 domyka się z dnia na dzień. Najnowsza informacja mówi o budowie nowej sceny, która przygarnie nas podczas wydarzenia.

Open’er Festival 2022 ogłasza

Line-up zbliżającego się festiwalu powoli się dopełnia. Otrzymaliśmy jednak zupełnie nowe ogłoszenia, których nie spodziewał się nikt! Zaprezentowani nam wykonawcy wystąpią bowiem na świeżo wybudowanej scenie!

I nie są to losowe nazwiska. To prawdziwa śmietanka polskiej sceny muzycznej. Kogo więc usłyszymy na parkiecie?

Czujesz Klimat? Stage 🌳 Z radością ogłaszamy dodatkową, zupełnie nową scenę na tegorocznym Open’erze! A na niej świetny skład: Kaśka Sochacka, Natalia Szroeder, Miętha, Julia Pośnik, Kasia Lins, Marie, Muchy, Zalia, L U N A, Meek, Oh Why?, Enola Gay, Ania Leon! Jednocześnie ekologiczny aspekt festiwalu wkracza w nowy wymiar. Czujesz Klimat? Stage będzie pierwszą w Polsce, w takim wymiarze i skali, niskoemisyjną sceną zasilaną wodorem. Partnerem projektu i festiwalu jest Rossmann

– czytamy na Facebooku Open’era.
Opener Festival 2022
fot. Facebook

Kogo jeszcze usłyszymy na Open’erze 2022?

Tegoroczny rozstrzał muzyczny jest naprawdę wielki. Na scenach wystąpią bowiem: rockowy zespół prosto z UK – Biffy Clyro, amerykańska songwriterka Clario, a także Cate Le Bon oraz Pa Salieu, prawdziwe alternatywne perełki. Z rodzimych stron zagrają z kolei: Jan-Rapowanie, Yung Leosia, OIO i Taco Hemingway, który da koncert na Main Stage’u oraz Dawid Podsiadło, odwiedzający Kosakowo z Leśną Muzyką.

Open'er Festival 2022 line up
fot. Alter Art

Razem z nimi zagrają również zapowiedziani: Playboi Carti oraz The Smile. Megan Thee Stalion oraz Little Simz wystąpią jako przedstawicielki kobiecej sceny rapowej, Tove Lo, Yolę oraz Kenny’ego Hoopla, a także Glass Animals, którzy z niesamowicie udaną płytą Dreamland zagrają koncert na Orange Main Stage. Jednym z największych ogłoszeń jest również zespół Måneskin – zwycięzcy Eurowizji 2021. Ponadto, podczas festiwalu wystąpią między innymi: Years & Years oraz Royal Blood, Dua LipaImagine DragonsTwenty One PilotsMartin GarrixJessie WareThe Chemical BrothersCigarettes After SexMichael Kiwanuka oraz Inhaler.

Open’er Fetival 2022 odbędzie się w Kosakowie dniach 29 czerwca – 2 lipca. Widzimy się pod sceną!

Open’er Festival 2022 domyka się z dnia na dzień. Najnowsza informacja mówi o budowie nowej sceny, która przygarnie nas podczas wydarzenia. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →