kadr z teledysku „Mój przykry lajf”

Maxisingiel „Mój przykry lajf” Jakuba Grabowskiego trafił na streamingi


09 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Mój przykry lajf Jakuba Grabowskiego cieszy się dużym zainteresowaniem wśród słuchaczy. Wydawnictwo właśnie pojawiło się w serwisach streamingowych.

Mój przykry lajf w formie maxisingla dostępny wszędzie

23 sierpnia w Internecie zadebiutował pierwszy oficjalny singiel Jakuba Grabowskiego zatytułowany Mój przykry lajf. Było to jednocześnie rozpoczęcie tegorocznej edycji SB Starter organizowanej przez SBM Label. Kilka dni później, podczas SBM FFestivalu, Grabowski sprzedawał obecnym na koncercie maxisingiel. Po blisko dwóch tygodniach projekt trafił do serwisów streamingowych.

Zobacz: Jakub Grabowski organizuje konkurs dla fanów. Do wygrania piwo u niego w mieszkaniu!

Mój przykry lajf (Maxisingiel) składa się z siedmiu pozycji. Oprócz oficjalnej wersji kawałka znajdziemy także remix z udziałem Filipka oraz dwa warianty ze zmienionym bitem. Za pierwszy z nich odpowiada Eigus, za drugi P.A.F.F.. Pozostałe trzy pozycje na trackliście to instrumentale.

Jakub Grabowski – Mój przykry lajf (Maxisingiel) – odsłuch

W trakcie występu na SBM FFestivalu Grabowski zapewniał fanów, że wraz z Filipkiem nagrał piosenkę będącą odpowiedzią dla hejterów. Nie wiadomo, czy tegoroczny Starterowicz miał na myśli wspomniany remix, czy wkrótce otrzymamy kolejną kooperację weterana WBW z debiutantem.

Przeczytaj także: Debiutant, który przyciągnął tłumy. Jakub Grabowski na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 [relacja]

Z pewnością za jakiś czas pojawi się kolejny premierowy utwór od Jakuba, gdy tylko nadejdzie drugi etap SB Startera. Na razie, oprócz ciechanowianina, ogłoszeni zostali Ananas i po prostu Kajtek. Żaden z nich nie wzbudził jednak takiego zainteresowania, co Jakub. Ananas wygenerował na YouTubie ponad sześćdziesiąt tysięcy odsłon, a Kajtek osiemdziesiąt trzy, natomiast klip do Mój przykry lajf przebił już barierę miliona trzystu tysięcy wyświetleń.

Jakub Grabowski – Mój przykry lajf

Mój przykry lajf Jakuba Grabowskiego cieszy się dużym zainteresowaniem wśród słuchaczy. Wydawnictwo właśnie pojawiło się w serwisach streamingowych. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Mój przykry lajf w formie maxisingla […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →