Kadr z teledysku „Fortaleza”

Lubisz płyty, co są złote? Kaz Bałagane lubi. Trzy wyróżnienia za jednym zamachem


02 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Kaz Bałagane podzielił się za pośrednictwem swoich social mediów sporym wyróżnieniem, które otrzymał – trzy spośród jego płyt pokryły się złotem w tym samym czasie.

Złoty Kaz Bałagane

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i tekst
źródło: Facebook

Ostatnie ruchy Kaza Bałagane

Niedawno w sieci ukazał się nowy track warszawiaka – Numer o spodenkach krótkich. Jego dyskografię zamyka natomiast wydany w 2021 roku Cock.0z Mixtape. Raper dostał się za sprawą tego krążka na szczyt zestawienia OLiS. Choć minął rok od premiery, płyta wciąż cieszy się sporą popularnością wśród słuchaczy, o czym świadczy niedawno przyznane złote wyróżnienie od ZPAV-u.

Cock.0z Mixtape – tracklista

 1. Mgła
 2. Opalony Cham
 3. Ananas
 4. Money Mitch
 5. Multi Pochette
 6. W Materiale feat. Hałastra
 7. Milionerek Skit feat. Tektonika
 8. Blueface feat. Młody Dron
 9. Trapster feat. Kaczy Proceder
 10. Miodek feat. DMN
 11. Srebrna Sukienka
 12. Dorex
 13. Audemars
 14. Instalata Mista (po co) feat. Koldi
 15. To Idzie feat. Gicik A’mane
 16. Lotto feat. Kabe
 17. Szafa feat. PRO8L3M
 18. Szukam Cienia feat. Avi, Matkaboska
 19. Tudej
 20. Shopping
 21. Sparing feat. Smolasty
 22. Włóczęga feat. CatchUp
 23. Dodatkowe Jajko
 24. Pomówienia feat. Kobik

Cock.0z Mixtape – odsłuch płyty

W międzyczasie artysta ruszył z działalnością imprezową. Od października 2021 w Warszawie prężnie działa klub Lot 022, którego Kaz jest właścicielem. Miejscówka niedawno zmieniła swoją lokalizację.

Zależy nam na regularnej organizacji imprez na najwyższym poziomie w oparciu o tylko i wyłącznie świeże brzmienia w postaci setów zawierających muzykę rapową zarówno z UK, Niemiec, Atlanty, Nowego Jorku czy Memphis, jak i brzmień popowych czy reggaetonowych. W klubie dostępne są dwie elegancko wykończone sale, gdzie będą grali najlepsi DJ-e w kraju.

– komentowano założenie klubu

Kaz Bałagane zagra w Katowicach!

Już 2 lipca Kaz Bałagane wystąpi w Katowicach w ramach Lata w Plenerze, przed budynkiem klubu P23. Bilety na to wydarzenie są dostępne na stronie Biletomat.pl.

Kaz Bałagane podzielił się za pośrednictwem swoich social mediów sporym wyróżnieniem, które otrzymał – trzy spośród jego płyt pokryły się złotem w tym samym czasie. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Mata przerwał wydawniczą ciszę! Co nowego wydał? Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący […]

KAZ BAŁAGANE | LATO W PLENERZE 2022 | BILETY

Biletomat.pl
60 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →