Kolejni artyści dołączają do składu wrocławskiej 3-majówki


25 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

3-majówka wypełnia swój line-up kolejnymi nazwiskami. Sprawdźcie kto jeszcze wystąpi podczas tego wyjątkowego festiwalu we Wrocławiu!

Festiwal 3-majówka 2020, czyli muzyczna majówka we Wrocławiu

Organizatorzy wrocławskiej 3-majówki nie przestają rozpieszczać fanów swojego festiwalu i regularnie dostarczają nazwiska kolejnych artystów, którzy zagrają w Hali Stulecia i na Pergoli w dniach 1 – 3 maja 2020 roku. Jak dotąd wiemy, że podczas imprezy wystąpią: Kult, Happysad, Mrozu, Pidżama Porno, Daria Zawiałow, The Sisters Of Mercy, Epica, Gerry Leonard, Łąki Łan i Peter Hook. Kto do nich dołączy?

Kto zagra podczas 3-majówki 2020?

Z rodzimego podwórka podczas 3-majówki 2020 usłyszycie jeszcze najbardziej optymistyczny duet Kwiat Jabłoni, brzmienia z wysokiej półki, czyli Mikromusic, wybitną Nosowską, nieprzewidywalnego Jelonka, folkowy zespół pieśniarek Laboratorium Pieśni, potężne Illusion, prosto z ulicy – Witka Muzyka Ulicy, szaloną Łydkę Grubasa i zaskakującego, pełnego kosmicznej energii Ralpha Kaminskiego.

Zagraniczne gwiazdy na 3-majówce we Wrocałwiu – Apocalyptica

Jednak 3-majówka to nie tylko polska muzyka. Festiwal sięga o wiele szerzej i tym razem postanowił sprowadzić do Wrocławia prawdziwą gwiazdę. Będzie nią zespół Apocalyptica! Legendarna, uzbrojona w wiolonczele, fińska grupa w niespotykany sposób zaprezentuje wyjątkowe połączenie rocka, metalu i muzyki klasycznej. Nie zabraknie największych przebojów z 24-letniej kariery zespołu oraz najnowszego materiału z albumu Cell-0. Nie możecie tego przegapić!

Już dziś zaplanujcie sobie ten długi weekend we Wrocławiu. Warto! Muzyczne doznania na najwyższym poziomie gwarantowane!

3-majówkka 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Festiwale

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.