3-majówka we Wrocławiu ogłasza pierwszych artystów festiwalu


05 grudnia 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Jak co roku, miłośnicy muzyki spędzą długi, majowy weekend we Wrocławiu. Tam ponownie zagrają topowi polscy oraz światowi artyści. Zobaczcie kto!

3-majówka, czyli trzy intensywne dni w samym sercu Wrocławia. W 2020 roku fani ponownie wypełnią przestrzeń Pergoli i Hali Stulecia, inaugurując tym samym sezon letnich festiwali i koncertów plenerowych. Kogo w tym roku ugości 3-majówka?

Kto wystąpi na festiwalu 3-majówka w 2020 roku?

Choć mamy dopiero grudzień, to już znamy kilku artystów, którzy uświetnią ten wyjątkowy festiwal. Wśród nich znalazła się polska czołówka rocka, którego na 3-majówce nigdy nie brakuje. Zagra chociażby Kult, który z powodów zdrowotnych nie dotarł do Wrocławia w zeszłym roku oraz Happysad i Pidżama Porno – oba zespoły ze swoim nowym materiałem. Niedawno do line-upu dołączył również Mrozu!

Mrozu – Aura, posłuchaj

Na majówkowym festiwalu we Wrocławiu nie może również zabraknąć gwiazd światowego formatu. Tutaj mamy legendę brytyjskiej muzyki lat 80., czyli zespół The Sisters Of Mercy, holenderską grupę metalową Epica oraz prawdziwą wisienkę na torcie… Gerry Leonard, gitarzysta Davida Bowiego, który we Wrocławiu wystąpi z projektem Bowie Starman i zaprezentuje największe przeboje Davida Bowiego.

The Sisters of Mercy – Lucretia My Reflection

Pobij Gitarowy Rekord Guinessa na 3-majówce we Wrocławiu!

Line-up 3-majówki już dziś prezentuje się bardzo zachęcająco, a to dopiero początek ogłoszeń! Tradycyjnie oczywiście, pierwszego dnia festiwalu gitarzyści z całej Polski zjadą się na wrocławski rynek, aby tam, wspólnie wygrywając legendarne Hey Joe, ponownie pobić Gitarowy Rekord Guinessa.

Gitarowy Rekord Guinessa

Sami widzicie, że nie może Was zabraknąć w przyszłym roku na festiwalu 3-majówka we Wrocławiu, który odbędzie się oczywiście w dniach 1 – 3 maja 2020 roku. Bilety są już dostępne, zapraszamy!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Festiwale

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.