Happysad zapowiada nową trasę promującą album „Rekordowo Letnie Lato”


04 grudnia 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Happysad, choć wciąż w trasie, już zapowiada kolejne koncerty. W przyszłym roku grupa ruszy w Polskę promować Rekordowo Letnie Lato.

Muzycy zespołu Happysad nie osiadają na laurach. Choć dopiero co wydali swój najnowszy album Rekordowo Letnie Lato i wciąż zbierają opinie oraz recenzje na jego temat, już ogłaszają nowości ze swojej strony.

Happysad z nowymi koncertami. Sprawdźcie, gdzie zagrają Rekordowo Letnie Lato

Tymi nowościami jest oczywiście kolejna trasa koncertowa. Promocja najnowszej płyty zespołu Happysad rozpocznie się dopiero w przyszłym roku, gdyż teraz grupa kończy jeszcze swoją trasę z 18-stkowymi koncertami, podczas których świętuje swój jubileusz.

Od końca lutego Happysad ruszy w Polskę już z nowym materiałem i odwiedzi kilkanaście większych oraz mniejszych miast, gdzie zaprezentuje piosenki z albumu Rekordowo Letnie Lato. Zobaczcie, czy zespół wystąpi również w Waszym mieście!

Happysad – Rekordowo Letnie Lato Tour 2020

Happysad Rekordowo Letnie Lato

Festiwalowe lato z Happysad

To jednak dopiero pierwsza część trasy promującej album Rekordowo Letnie Lato. Niedługo spodziewajcie się kolejnych koncertowych nowości od zespołu Happysad. Już teraz wiemy, że grupa zagra także 1 maja we Wrocławiu podczas festiwalu 3-majówka, jednak możecie liczyć na kolejne daty i miejsca!

happysad 3-majówka

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Koncerty Rock

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.