fot. kadr z teledysku „Mentalne Getto”

Kogo usłyszymy na nadchodzącym “Mixtape 8” DJ-a Decksa? Producent odsłania kolejne karty


13 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Promocja Mixtape 8, czyli nadchodzącego projektu DJ-a Decksa, nie ustaje. Twórca stopniowo dzieli się listą gości na składance. Teraz dowiedzieliśmy się, że na wśród zaproszonych znalazł się Szpaku.

Wrzutka w socialach DJ-a Decksa

A więc wiemy już, że Szpaku na bicie Decksa nie wystąpi sam. Jak myślicie, kto zadebiutuje obok niego?

Mixtape 8 – co już wiemy?

Jak do tej pory ogłoszonymi gośćmi kolejnej składanki z cyklu legendarnych Mixtape’ów DJ-a Decksa byli: AviArab, Śliwa (ci trzej spotkają się na jednym tracku), Kaz BałaganeMajor SPZ oraz Sarius. Artysta nie podał jeszcze dokładnej daty premiery, zdradził jednak, że intensywnie pracuje nad tym, by płyta zadebiutowała na rynku przed końcem bieżącego roku. Wydawnictwo ukaże się nakładem wytwórni StoProRap.

Krążek będzie kontynuacją serii Mixtape’ów Decksa, które regularnie ukazują się od 1999 roku. Największy sukces komercyjny odniosły odsłony 6 i 7 – otrzymały status Złotej Płyty od Związku Producentów Audio-Video, sprzedając się nakładem 15 tys. egzemplarzy.

Przeczytaj także: Niedługo wyjdzie pośmiertny album Prodigy’ego z Mobb Deep. Mamy pierwszy kawałek

W ostatniej części serii, czyli Mixtape 7, znalazły się zarówno polskie, jak i zagraniczne ksywki. Na tracklistę składają się 22 piosenki wyprodukowane przez Decksa, z gościnnym udziałem raperów takich jak Luniz i WSRHJWP z PMDRass Kass obok O.S.T.R.-a czy Kool G Rap z Paluchem Śliwą.

DJ Decks – Mixtape 7 – odsłuch krążka

Przeczytaj także: Były Kizzersy i Sukcesiliana, czas na KIZOwnika058 Jasnego. Kizo z własnym piwem

Promocja Mixtape 8, czyli nadchodzącego projektu DJ-a Decksa, nie ustaje. Twórca stopniowo dzieli się listą gości na składance. Teraz dowiedzieliśmy się, że na wśród zaproszonych znalazł się Szpaku. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →