Kadr z teledysku

Jeden z fanów ma dożywotni wstęp na koncerty Quebonafide. Dlaczego?


22 listopada 2021

Podziel się newsem:

Na koncercie Kukona w warszawskiej Progresji sprawy przybrały nieoczekiwany obrót. Quebonafide przydarzyła się nieprzyjemna sytuacja, która jednak szczęśliwie się zakończyła. Sprawdź szczegóły.

Co się wydarzyło na koncercie Kukona?

20 listopada miał miejsce koncert Kukona w warszawskim klubie Progresja zatytułowany DOMÓWA NA OGRDODACH. Organizatorzy trasy, agencja Revolume, zapowiadała wydarzenie w następujący sposób:

Już 20 listopada agencja Revolume zaprasza na jedyne takie wydarzenie w Polsce – DOMÓWA NA OGRODACH, czyli odjechane sceniczne show Kukona zamknięte w uniwersum szalonej domówki.

Jak przystało na najlepszy balet – goście specjalni, niesamowita oprawa wizualna i masa niespodzianek przygotowanych tylko na tę okazję. Muzycznie możecie spodziewać się numerów z całego spectrum artystycznego dorobku Kukona – od Pięknego Bólu po Ogrody, Dramat i Matrioszki.

Przeczytaj także: Kukon publikuje utwór „przewijka”. „Ogrody Mixtape 3” nadchodzą?

Jednak kim konkretnie mieli być owi „goście specjalni” – nie ujawniono przed koncertem. Dopiero w trakcie okazało się, że wśród nich pojawił się sam Quebonafide. Jak podaje strona Hype:

Quebo podczas robienia stage divingu zgubił swój telefon, po czym poprosił ludzi o potencjalne znalezienie go i oddanie. Jeden z chłopaków, który oddał telefon zgarnął dożywotni dostęp do wszystkich backstage’ów Kuby na każdym możliwym koncercie.

Gratulujemy Quebo takiej postawy! Znalazca telefonu został sowicie wynagrodzony za swoją uczciwość.

Quebo i jego dalsze plany

Nie tak dawno Quebonafide zapowiedział przerwę w karierze. Ukoronować ją ma ostatnia trasa koncertowa, promująca album ROMANTIC PSYCHO. Raper zapowiada ją w taki sposób:

Podjąłem decyzję, że trasa koncertowa, którą zagramy w przyszłym roku będzie ostatnią trasą koncertową, jaką zagram jako Quebonafide. Nie chciałbym, żebyście odczytali to jako jakąś intrygę lub kolejną grę z mojej strony. Oczywiście zamierzam Was jeszcze chwilę wodzić za nos, ale ta konkretna sytuacja absolutnie tego nie dotyczy. Nie zostaje mi więc nic innego, niż zaprosić wszystkich państwa na koncerty pożegnalne postaci, która towarzyszyła Wam i Wy jej przez ostatnie kilka lat. Nie chcę się rozpisywać, jak spektakularne wydarzenie to będzie, bo to nie ma sensu. Po prostu przyjdziecie i zobaczycie.

Więcej szczegółów jak do tej pory nie ujawnił. Co się kryje za słowami „ostatnia trasa zagrana jako Quebonafide”?Miejmy nadzieję, że niedługo wyjawi więcej szczegółów.

Quebonafide – trasa koncertowa Psycho Relations – gdzie i kiedy?

21.04.2022 – MCK Katowice
24.04.2022 – TAURON Arena Kraków
08.05.2022 – COS Torwar w Warszawie
12.05.2022 – Hala Stulecia Wrocław
15.05.2022 – MTP Poznań (Pawilon 3A)
21.05.2022 – Netto Arena Szczecin
27.05.2022 – ERGO ARENA Gdańsk/Sopot

quebonafide psycho relations quequality
Quebonafide – trasa koncertowa Psycho Relations, fot. materiały prasowe

Przeczytaj także: Krzysztof w piątek: koniec Quebonafide, czyli duża ciekawość bez zaskoczenia

Na koncercie Kukona w warszawskiej Progresji sprawy przybrały nieoczekiwany obrót. Quebonafide przydarzyła się nieprzyjemna sytuacja, która jednak szczęśliwie się zakończyła. Sprawdź szczegóły. Co się wydarzyło na koncercie Kukona? 20 listopada miał miejsce koncert Kukona w warszawskim klubie Progresja zatytułowany DOMÓWA NA OGRDODACH. Organizatorzy trasy, agencja Revolume, zapowiadała wydarzenie w następujący sposób: Już 20 listopada agencja […]

Dog Eat Dog na dwóch koncertach w Polsce

Biletomat.pl
80 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →