fot. kadr z YouTube

Fukaj rusza z nowościami? Wystartowała strona „Przegrałem z Fukajem” [Aktualizacja]


18 lutego 2022

Podziel się newsem:

Fukaj wyda wkrótce kolejny album? Na stronie Przegrałem z Fukajem ruszyło odliczanie. Zagadka rozwiąże się za parę dni. Sprawdź!

Przegrałem z Fukajem od mema do płyty? [Aktualizacja]

Wczoraj w Internecie pojawiła się strona przegralemzfukajem.pl. Po wejściu w niniejszy link użytkownik zostaje przekierowany do strony, która składa się wyłącznie z napisu Przegrałem z Fukajem oraz zegara. Licznik zatrzymał się w dziś o 15:00. Na kanale SBM Label pojawił się teledysk do utworu Przegrałem z Fukajem w reżyserii Znicza. Utwór powstał w duecie z charliem monclerem.

Fukaj & charlie moncler – Przegrałem z Fukajem

Wraz z premierą piosenki ruszyła sprzedaż oficjalnego merchu Fukaja. Na oficjalnych wizualizacjach przedstawionych przez SBMStore znalazł się nadruk, w którym fani zawodnika SBM Label doszukują się tracklisty nadchodzącego projektu rapera. Nie wiadomo jednak, czy trop jest prawidłowy.

fukaj przegrałem z fukajem
fot. SBMStore

Zobacz: Midasowy Dwór. Jak Hotel Maffija 2 ozłocił SBM Label

Zwrot Przegrałem z Fukajem pojawił się podczas ostatniego wyjazdu SBM Label. Reprezentanci wytwórni, pracując nad albumem Hotel Maffija 2, poddawali się różnym rozrywkom. Jedną z nich były mecze na konsoli, w których Fukaj okazał się faworytem. Wyróżniającym się memem z vlogów towarzyszących akcji, był właśnie zwrot Przegrałem z Fukajem zapoczątkowany przez Bedoesa.

SB Maffija – Chłopaki z pałacu

Nie minął rok od debiutu Fukaja

Fukaj zadebiutował na rynku za sprawą albumu Chaos w duecie z Kubim Producentem. Krążek ukazał się nakładem SBM Label 9 czerwca 2021. Album składa się z czternastu piosenek, a oprócz gospodarzy pojawili się na nim jeszcze Vito Bambino oraz Charlie Moncler (jako koproducent jednego utworu).

CHAOS przedstawia życiową i moralną przemianę głównego bohatera zainicjowaną przez trudne wydarzenie z nieodległej przeszłości. Do jej pełnego zrozumienia niezbędne jest przejście przez trzy etapy, które wyznaczają utwory znajdujące się na początku (Oto jest dzień), w środku (Wstań i zaśnij) oraz na końcu (Dom Diabła) albumu. Bohaterowi w przemianie towarzyszy tajemnicza kobieta, której głos ma zdecydowany wpływ na podejmowane przez niego decyzje, jednak jej rola pozostaje nieznana. Choć wędrówka bohatera dobiega końca, w jego głowie dalej kłębią się wątpliwości. Czy to, co powstało z tytułowego chaosu, jest dobre? Czym w ogóle jest dobro, a czym zło? Na to pytanie każdy musi znaleźć swoją odpowiedź.

– zapowiadali wydawcy.

Fukaj & Kubi Producent Chaos tracklista

 1. chaos (intro)
 2. oto jest dzień
 3. nominacja
 4. ogród
 5. zatapiamy się feat. Vito Bambino
 6. Północ
 7. Wstań i Zaśnij
 8. Marvin Gaye
 9. Tańczę nim zasnę (co-prod. Charlie Moncler)
 10. Światła Miasta
 11. Bar Mleczny
 12. BÓL
 13. DOM DIABŁA
 14. ZIEMIA OBIECANA

Fukaj & Kubi Producent Chaos odsłuch albumu

Fukaj wyda wkrótce kolejny album? Na stronie Przegrałem z Fukajem ruszyło odliczanie. Zagadka rozwiąże się za parę dni. Sprawdź! Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Przegrałem z […]

Kup bilet na 120 minut z życia! O.S.T.R. + goście! w Łodzi

Biletomat.pl
79 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →