fot. Joseph Okpako/WireImage.

Ed Sheeran z rekordowym osiągnięciem na Spotify


27 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Ed Sheeran na pewno zapisze się na kartach muzycznej historii. Wokalista osiągnął właśnie kolejny znaczący rekord na platformie Spotify.

Kolejny kamień milowy w karierze Brytyjczyka

Angielski piosenkarz i autor tekstów udostępnił dziś wpis na Twitterze, w którym to wystąpił w białej koszulce, która została mu wysłana na pamiątkę przez serwis streamingowy Spotify. Widniejący na niej napis: „ZAPYTAJ MNIE O MOICH 100 MILIONÓW FOLLOWERSÓW NA SPOTIFY” jest uczczeniem kamienia milowego w postaci 100 milionów obserwujących na platformie.

W teledysku razem z Edem wystąpiła piosenkarka Maisie Peters, obecnie wspierająca go podczas jego trasy, która odpowiada: „Dobra robota, Ed Sheeran!” 

Przeczytaj także: Russ i Ed Sheeran łączą siły. Duet oddaje hołd Jamalowi Edwardsowi

Ed Sheeran nowości + Tour Edition
fot. NME

Brytyjczyk jest obecnie najczęściej obserwowanym artystą w serwisie streamingowym, wyprzedzając tym samym Arianę Grande (81,64 mln), Billie Eilish (66,18 m), Drake’a (65,40 m) i Justina Biebera (63,49 m). Nie jest to jednak koniec osiągnięć wokalisty, ponieważ jest on także pierwszym artystą, który w marcu 2020 zdobył 50 milionów słuchaczy na Spotify, a także jest najczęściej odtwarzanym artystą na platformie ze średnią 81 milionów słuchaczy miesięcznie.

Zobacz również: Setlista, którą chcielibyśmy usłyszeć na koncercie Eda Sheerana w Polsce

W tym roku wokalista uraczył nas takimi utworami jak: Peru z Fireboy DML, Bad Habits z Bring Me The Horizon, 2step z Lil Babym oraz The Joker And The Queen nagrane z Taylor Swift.

Ed Sheeran – Bad Habits feat. Bring Me The Horizon, posłuchaj!

Ed Sheeran na pewno zapisze się na kartach muzycznej historii. Wokalista osiągnął właśnie kolejny znaczący rekord na platformie Spotify. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Kolejny kamień milowy w karierze […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →