fot. Joseph Okpako/WireImage.

Ed Sheeran z rekordowym osiągnięciem na Spotify


27 lipca 2022

Podziel się newsem:

Ed Sheeran na pewno zapisze się na kartach muzycznej historii. Wokalista osiągnął właśnie kolejny znaczący rekord na platformie Spotify.

Kolejny kamień milowy w karierze Brytyjczyka

Angielski piosenkarz i autor tekstów udostępnił dziś wpis na Twitterze, w którym to wystąpił w białej koszulce, która została mu wysłana na pamiątkę przez serwis streamingowy Spotify. Widniejący na niej napis: „ZAPYTAJ MNIE O MOICH 100 MILIONÓW FOLLOWERSÓW NA SPOTIFY” jest uczczeniem kamienia milowego w postaci 100 milionów obserwujących na platformie.

W teledysku razem z Edem wystąpiła piosenkarka Maisie Peters, obecnie wspierająca go podczas jego trasy, która odpowiada: „Dobra robota, Ed Sheeran!” 

Przeczytaj także: Russ i Ed Sheeran łączą siły. Duet oddaje hołd Jamalowi Edwardsowi

Ed Sheeran nowości + Tour Edition
fot. NME

Brytyjczyk jest obecnie najczęściej obserwowanym artystą w serwisie streamingowym, wyprzedzając tym samym Arianę Grande (81,64 mln), Billie Eilish (66,18 m), Drake’a (65,40 m) i Justina Biebera (63,49 m). Nie jest to jednak koniec osiągnięć wokalisty, ponieważ jest on także pierwszym artystą, który w marcu 2020 zdobył 50 milionów słuchaczy na Spotify, a także jest najczęściej odtwarzanym artystą na platformie ze średnią 81 milionów słuchaczy miesięcznie.

Zobacz również: Setlista, którą chcielibyśmy usłyszeć na koncercie Eda Sheerana w Polsce

W tym roku wokalista uraczył nas takimi utworami jak: Peru z Fireboy DML, Bad Habits z Bring Me The Horizon, 2step z Lil Babym oraz The Joker And The Queen nagrane z Taylor Swift.

Ed Sheeran – Bad Habits feat. Bring Me The Horizon, posłuchaj!

Ed Sheeran na pewno zapisze się na kartach muzycznej historii. Wokalista osiągnął właśnie kolejny znaczący rekord na platformie Spotify. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Mata przerwał wydawniczą ciszę! Co nowego wydał? Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Kolejny kamień milowy w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →