Kevin Mazur/Getty Images

Taylor Swift i Ed Sheeran łączą siły! Sprawdź ich wspólny track “The Joker And The Queen”


11 lutego 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Ed Sheeran udostępnił nową wersję swojej piosenki The Joker And The Queen z gościnnym udziałem Taylor Swift. Do kawałka dołączony jest także teledysk. Posłuchaj!

Ed Sheeran – The Joker And The Queen (feat. Taylor Swift)

Współpraca dwóch supergwiazd popu

Ja i Taylor poznaliśmy się w 2012, 10 lat temu. Napisaliśmy wtedy razem piosenkę i ją nagraliśmy. To zaszczyt móc ją ugościć w moim kawałku. Nie tylko jest najlepszą wokalistką i tekściarką na świecie – jest też moją bliską przyjaciółką i bardzo się cieszę, że mam ją w swoim życiu.

Ta kolaboracja znajdowała się w sferze domysłów fanów w ciągu ostatnich kilku tygodni i oficjalnie potwierdzono ją na ostatnich BRIT Awards 8 lutego. Sheeran powiedział magazynowi LADbible, że jego następny singiel wychodzi w piątek i że będzie zawierał featuring Taylor Swift.

Przeczytaj także: Billie Eilish zgarnie Oscara za No Time To Die? Jest na to spora szansa!

Tych dwoje ostatnio współpracowało przy okazji piosenki Run z albumu Red Taylor. Mają na koncie więcej wspólnych piosenek, choćby Everything Has Changed z 2012 czy End Game z 2017.

Sheeran wygrał niedawno statuetkę dla najlepszego tekściarza roku na gali BRIT Awards 2022. Wykonał na niej metalową reinterpretację swojej piosenki Bad Habits wspólnie z zespołem Bring Me The Horizon. Krążą pogłoski, że ich nowy wspólny numer jest już w drodze.

Przeczytaj także: Caroline Polachek w nowym, klimatycznym singlu Billions

Ed Sheeran udostępnił nową wersję swojej piosenki The Joker And The Queen z gościnnym udziałem Taylor Swift. Do kawałka dołączony jest także teledysk. Posłuchaj! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →