kadr z teledysku „Are You Entertained”

Russ i Ed Sheeran łączą siły. Duet oddaje hołd Jamalowi Edwardsowi


25 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Russ spełnił jedno ze swoich marzeń, nagrywając utwór z Edem Sheeranem. Singiel Are You Entertained doczekał się teledysku, który jest hołdem dla przyjaciela Sheerana.

Russowi udało się zaprosić Eda Sheerana

W piątek na YouTube ukazał się najnowszy teledysk Russa zatytułowany Are You Entertained. W singlu, oprócz gospodarza, wystąpił także Ed Sheeran. Klip w reżyserii Jake’a Navy jest hołdem dla Jamala Edwardsa, który prywatnie był przyjacielem Eda. Edwards zmarł na początku tego roku w wieku 31 lat. Russ w komentarzu pod piosenką opowiedział, jak doszło do współpracy między nim a Brytyjczykami.

Zobacz: Ed Sheeran uzupełnia setlistę o nowości. Rozszerzona wersja albumu = (Tour Edition już jest!

Podszedlem do Eda w restauracji zakładając, że nie wie, kim jestem. Chciałem się tylko przedstawić i chwilę zagaić. Następne co pamiętam, to że jem makaron i piję wino przy jego stole, rozmawiając o wszystkim. Po chwili mieliśmy już tę piosenkę i chcieliśmy nakręcić do niej teledysk, więc przedstawił mnie Jamalowi Edwardsowi, genialnemu wizjonerowi i wyjątkowemu człowiekowi.

Rozmawialiśmy o pomysłach i wszyscy byliśmy bardzo podekscytowani. Dzień przed planowanym wylotem do Londynu otrzymaliśmy tragiczną wiadomość, że Jamal zmarł. Nigdy go nie poznałem osobiście, ale mogę powiedzieć, że był wyjątkową osobą. Sposób, w jaki Ed, Brenda, matka Jamala, jego siostra Tanisha, reżyser Jake Nava, producent Ali i wszyscy inni, którzy nad tym pracowali, zebrali się razem i nadal chcieli zrealizować wizję Jamala, pokazał, jaki miał wpływ.

– napisał Russ.

Russ feat. Ed Sheeran – Are You Entertained

Russ już niedługo wystąpi w Polsce

Russ w swojej dyskografii ma już kilkanaście płyt, z czego ponad dziesięć wydawał podziemnie, oddając je słuchaczom kompletnie za darmo. W 2017 roku nakładem Columbia Records wydał debiut Ther’s Really a Wolf, po czym jego kariera zaczęła nabierać tempa. Zawodnik z Atlanty już niedługo, dokładnie 10 września, zagra koncert w warszawskim Palladium. Start imprezy, której organizatorem jest BIG Idea, zaplanowano na 20:00. Warszawa to tylko jeden z przystanków Shake The Globe Tour 2022, która opiewa na ponad pięćdziesiąt miast na całym świecie. Link do zakupu wejściówek znajdziecie w Biletomat.pl.

Russ – Yes Sir

Russ spełnił jedno ze swoich marzeń, nagrywając utwór z Edem Sheeranem. Singiel Are You Entertained doczekał się teledysku, który jest hołdem dla przyjaciela Sheerana. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →