fot. materiały prasowe

Ed Sheeran uzupełnia setlistę o nowości. Rozszerzona wersja albumu “= (Tour Edition)” już jest!

Obserwuj nas na instagramie:

Ed Sheeran nie przestaje rozpieszczać swoich fanów. Właśnie ukazała się rozszerzona wersja jego ostatniego albumu = z zupełnie nowymi piosenkami!

Ed Sheeran częstuje kolejnymi nowościami

Ed Sheeran nie osiada na laurach. Po zeszłorocznej premierze swojego nowego albumu = raz po raz częstuje nas kolejnymi nowościami, w tym remixami oraz ciekawymi duetami, między innymi z Taylor Swift, Bring Me The Horizon, Camilą Cabello, Lil Babym, J Balvinem czy Fireboyem DML. To jednak wciąż nie wszystko, co Brytyjczyk przygotował dla swoich fanów!

Zobacz również: Ed Sheeran i jego miłosne równania – recenzja albumu = (Equals)

Ed Sheeran Taylor Swift
Ed Sheeran i Taylor Swift / Facebook

Więcej nowej muzyki od Eda Sheerana! Setlista wytrzyma

Nieco ponad miesiąc po wystartowaniu międzynarodowej stadionowej trasy promującej wspomniany album Ed Sheeran dzieli się ze światem rozszerzoną edycją płyty – = (Tour Edition), na której znalazło się aż dziewięć dodatkowych pozycji. Wśród nich między innymi wspomniane duety: Peru z Fireboy DML, Bad Habits z Bring Me The Horizon, 2step z Lil Babym oraz The Joker And The Queen z Taylor Swift.

Ed Sheeran – Bad Habits feat. Bring Me The Horizon, posłuchaj!

To jednak nie wszystko. Na rozszerzonej wersji albumu znalazły się również dwa utwory, które fani kinematografii mogą kojarzyć z filmu Yesterday: One Life oraz Penguins, a także dwie zupełnie nowe piosenki: I Will Remember You i Welcome To The World. = (Tour Edition) zasiliło również Afterglow, które było pierwszym utworem zwiastującym powrót Eda Sheerana z jego muzycznej przerwy.

Ed Sheeran – I Will Remember You, posłuchaj!

Nie pozostaje mi zatem nic innego, jak życzyć Wam przyjemnego weekendu w towarzystwie Eda Sheerana! I trzymać kciuki za to, żeby Wasi faworyci z = znaleźli swoje miejsce w setliście polskich koncertów, które Brytyjczyk zagra już 25 i 26 sierpnia 2022 roku w Warszawie na Stadionie PGE Narodowy.

Zobacz również: Setlista, którą chcielibyśmy usłyszeć na koncercie Eda Sheerana w Polsce


Ed Sheeran – = (Tour Edition), posłuchaj albumu!

Ed Sheeran nie przestaje rozpieszczać swoich fanów. Właśnie ukazała się rozszerzona wersja jego ostatniego albumu = z zupełnie nowymi piosenkami! Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Ed Sheeran częstuje kolejnymi nowościami Ed Sheeran nie osiada na laurach. […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →