kadr z klipu Eda Sheerana „2step" (feat. Lil Baby), kadr z klipu

Ed Sheeran zaprezentował teledysk do utworu „2step”, który powstawał w Kijowie


24 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

Ed Sheeran podzielił się teledyskiem do utworu 2step z gościnnym udziałem Lil Baby’ego. Klip był kręcony w ubiegłym roku na ulicach Kijowa. Zobaczcie.

Ed Sheeran prezentuje teledysk nakręcony w Kijowie

Utwór 2step pochodzi z najnowszego albumu Eda Sheerana=, który ukazał się jesienią 2021 roku. Do nowej wersji piosenki, brytyjski wokalista zaprosił rapera Lil Baby. Teledysk został wyreżyserowany przez Henry’ego Scholfielda, który ma na swoim koncie chociażby obraz do Vossi Bop Stormzy’ego. Klip powstawał w Kijowie w zeszłym roku, przed inwazją rosyjskich wojsk.

Kręciliśmy teledysk w Kijowie, zanim jeszcze doszło do niszczycielskich aktów przemocy. To była moja pierwsza wizyta w tym kraju i podczas pobytu byłem serdecznie witany, zarówno przez ekipę produkcyjną, jak i przez wielu ludzi, których spotykałem w wolne dni. Ukraina to dumny i dzielny kraj. Jestem wdzięczny, że miałem okazję nakręcić tam swój teledysk. Wspieram Ukrainę i przekażę moje honoraria z YouTube’a na rzecz Ukraine Humanitarian Appeal

mówi o teledysku Ed Sheeran

Ten klip przypomina nam najlepsze czasy. Był to ostatni teledysk, jaki zrobiliśmy, zanim nasz świat się rozpadł. Oglądanie go daje nam trochę normalności i szczęścia. Mamy nadzieję, że spodoba się wam tak samo jak nam

opowiadają ludzie z ekipy produkcyjnej Radioaktivefilm

Ed Sheeran – 2step (feat. Lil Baby)

Nie przegap żadnych newsów o Edzie Sheeranie

Ostatnie muzyczne nowości od Eda Sheerana to dwie piosenki Sigue i Forever My Love nagrane z J. Balvinem. Niebawem artysta wyruszy w światowe tournée + – = ÷ x, w ramach którego odwiedzi również Polskę. Brytyjczyk 25 oraz 26 sierpnia wystąpi na PGE Narodowym.

Ed Sheeran podzielił się teledyskiem do utworu 2step z gościnnym udziałem Lil Baby’ego. Klip był kręcony w ubiegłym roku na ulicach Kijowa. Zobaczcie. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →