fot. Getty Images / materiały prasowe

Czy Lady Gaga wystąpi w “Fortnite”? Są takie przesłanki


01 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Pojawiły się pogłoski, według których Lady Gaga wkrótce zawita do wirtualnego świata. Istnieje prawdopodobieństwo, że artystka zagra koncert w grze Fortnite.

Lady Gaga w popularnej strzelance

Serwis Kotaku.com, powołując się na twitterowy profil FNLeaksAndInfo, twierdzi, że wkrótce czeka graczy kolejne muzyczne wydarzenie w świecie Fortnite. Dwa dni temu pojawiły się pogłoski, według których Lady Gaga miałaby zagrać wirtualny koncert.

Zobacz: Drugi Joker z datą premiery. Lady Gaga dołącza do obsady

Osoby administrujące profil zwracają uwagę na nową emotkę nazwaną Jug Band. Zauważają, że brzmi ona zaskakująco podobnie do Poker Face, czyli największego przeboju Gagi.

Na razie jednak nie pojawiły się oficjalne komunikaty potwierdzające przypuszczenia. Mimo to fani bardzo głęboko wierzą w prawdziwość pogłosek. Kolejnym tropem, który podjęto, jest obecność gwiazdorki w Icon Radio, które wystartuje 8 września w ramach Rainbow Royale. Oprócz Lady Gagi usłyszymy tam także Lil Nas X’a, Janelle Monáe, Todricka Halla, King Princess oraz Kim Petras.

Przeczytaj także: Silk Sonic, czyli Anderson. Paak i Bruno Mars zmierzają do Fortnite

Jeśli Gaga rzeczywiście podpisała umowę na występ w świecie Fortnite’a, będzie kolejną z gwiazd m.in. po Travisie Scottcie, duecie Silk Sonic i Arianie Grandzie, która w jakiś sposób pojawiła się w grze. Wśród twórców znaleźli się także Polacy, a dokładnie Borixon i Żabson. Raperów można było usłyszeć w jednej z rozgłośni radiowej dostępnej podczas rozgrywki.

Pojawiły się pogłoski, według których Lady Gaga wkrótce zawita do wirtualnego świata. Istnieje prawdopodobieństwo, że artystka zagra koncert w grze Fortnite. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Lady Gaga w […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →