fot. NME

Lady Gaga powraca w pełnej krasie. Trasa „The Chromatica Ball” rozpoczęta


19 lipca 2022

Podziel się newsem:

Lady Gaga znów podbija muzyczny świat. Tym razem wokalistka robi to ze swoją długo wyczekiwaną trasą The Chromatica Ball, która zapewnia fanom wiele niespodzianek.

The Chromatica Ball w końcu ugości fanów

Lady Gaga oficjalnie zainaugurowała wczoraj trasę koncertową The Chromatica Ball, prezentując swoje nowe show dla ponad 54 tysięcy fanów w Merkur Spiel-Arena w Düsseldorfie w Niemczech.

Przeczytaj także: Czy Lady Gaga zagra Harley Quinn w musicalu o Jokerze?

Lady Gaga Grammy 2022 występ
fot. Getty Images

Trasa, która początkowo miała rozpocząć się w 2020 roku, zanim została przełożona na lipiec zeszłego roku, a następnie ponownie na ten miesiąc, w końcu dochodzi do skutku. Podczas pierwszego spektaklu Lady Gaga wykonała 20 piosenek, w tym dziewięć z jej ostatniego albumu.

Sześć z nich to debiuty na żywo: oprócz singli Stupid Love, Rain On Me i 911 Lady Gaga wykonała Alice, Replay, Sour Candy, Babylon, Free Woman i Enigma po raz pierwszy w historii. Dodatkowo wokalistka zaśpiewała swój hit Monster z 2009 roku po raz pierwszy od ośmiu lat.

Lady Gaga – Stupid Love, posłuchaj!

Trasa The Chromatica Ball będzie kontynuowana w Sztokholmie w czwartek, 21 lipca. Kolejne występy odbędą się w Paryżu i Arnhem, a miesiąc zakończy się dwoma ogromnymi koncertami w Londynie na stadionie Tottenham Hotspur. W sierpniu wokalistka zagra również dziewięć koncertów na stadionach w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Set lista The Chromatica Ball:

1. Bad Romance
2. Just Dance
3. Poker Face
4. Alice
5. Replay
6. Monster
7. 911
8. Sour Candy
9. Telephone
10. LoveGame’ / ‘John Wayne
11. Babylon
12. Free Woman
13. Born This Way
14. Shallow
15. Always Remember Us This Way
16. The Edge Of Glory
17. Enigma
18. Stupid Love
19. Rain On Me
20. Hold My Hand

Lady Gaga znów podbija muzyczny świat. Tym razem wokalistka robi to ze swoją długo wyczekiwaną trasą The Chromatica Ball, która zapewnia fanom wiele niespodzianek. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Mata przerwał wydawniczą ciszę! Co nowego wydał? Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →