Epic Games

„Diuna” w crossoverze z „Fortnitem”


22 października 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Diunę zobaczymy nie tylko w kinie. Elementy z filmu Denisa Villeneuve’a trafią także do gry Fortnite.

Fortnite zgarnia każdego

Fortnite stale się rozrasta, jednak zawartość z filmów, seriali czy gier, nie jest niczym nowym. W produkcji Epic Games pojawiały się już takie postacie, jak Superman, Thanos, Mandalorianin, Joker, Kratos, Lara Croft, Predator, Rick Grimes, John Wick czy Pogromcy duchów. Nie brakło także prawdziwych postaci – w Fortnite gościli między innymi Ariana Grande, Travis Scott, LeBron James czy Neymar.

Teraz w grze pojawią się skórki postaci z Diuny, filmu Denisa Villeneuve’a.

„Diuna” w crossoverze z „Fortnitem”
źródło: Epic Games

Fortnite idzie po Diunę

Do Fortnite’a trafią skórki granego przez Timothéego Chalameta Paula Atrydy oraz Chani, w którą wciela się Zendaya. Do gry trafi także nowy ekran ładowania, na którym zauważyć możemy stworzenie inspirowane diunowym czerwem. Oprócz tego pojawią się nowe akcesoria w postaci: Lotni Ornitopter, Plecaka Fremsak, Plecaka Niezbędnika Chani, Kilofa Dwuostrza oraz Kilofa Haki Stworzyciela. Ponadto, zadebiutuje także nowa emotka, Król Pustyni. Oto zwiastun zapowiadanych dodatków z Diuny.

Wkrótce w Fortnite – Paul Atryda i Chani, zobacz zwiastun

Diuna – największe filmowe wydarzenie tego roku

Diuna w reżyserii Denisa Villeneuve’a to adaptacja słynnej powieści Franka Herberta o tym samym tytule. Filmowej adaptacji podejmował się już David Lynch, jednak produkcja z Kylem MacLachlanem okazał się kompletną porażką, nie zwracając nawet kosztów produkcji. W 2000 roku ukazał się także krótki miniserial, którego kontynuacja wyszła trzy lata później.

Osadzona w dalekiej przyszłości saga opowiada losy rodu Atrydów, którzy otrzymują w lenno planetę Arrakis, gdzie znajdują się złoża melanżu – cennej substancji przedłużającej życie i wzmacniającej cechy psychiczne. Rządzący do tej pory Ród Harkonnenów nie zamierza jednak oddać planety w ręce swoich wrogów, bo kto nią włada, ten trzyma w garści cały wszechświat.

W Diunie występują Timothée Chalamet, Zendaya, Oscar Isaac, Rebecca Ferguson, Dave Bautista, Jason Momoa i Stellan Skarsgård oraz Josh Brolin. Film jest już w kinach!

Diuna, zobacz zwiastun

Diunę zobaczymy nie tylko w kinie. Elementy z filmu Denisa Villeneuve’a trafią także do gry Fortnite. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Fortnite zgarnia każdego Fortnite stale się […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →