Fot. Materiały promocyjne

Epic Games odsłoniło karty. Rick i Superman pojawią się w „Fortnite”


10 czerwca 2021

Podziel się newsem:


W Fortnite ruszył właśnie siódmy sezon drugiego rozdziału. Tym razem świat gry odwiedzili m.in. Clark Kent oraz główny bohater kreskówki Rick i Morty.

Kolejni bohaterowie popkultury zawitają do świata Fortnite

Nowy sezon Fortnite nawiązuje do tematyki kosmitów. Stąd też w słynnej grze online znalazły się nowe postacie – Superman oraz Rick z kreskówki Rick & Morty. W przeszłości twórcy wykorzystywali w swojej produkcji już inne postacie znane z popkultury, takie jak np. Batman, Deadpool, Czarna Pantera czy Kratos z serii gier God Of War. Mogliśmy też grać bohaterami znanymi z serii filmów Gwiezdne Wojny.

fortnite rick i morty

Kolejny sezon Fortnite tradycyjnie przyniesie graczom także dodatkowe uzbrojenie oraz zmiany na mapie. Czekać będzie na nas szereg atrakcji nie z tego świata: pojawią się obcy i statki kosmiczne. Na tym jednak nie koniec. Wraz z siódmym sezonem do naszych rąk trafi nowy karnet bojowy. Dzięki niemu będziemy mogli korzystać z gwiazdek bojowych. Battle pass zapewni także dostęp do skórki zmiennokształtnego kosmity Kymery.

Gra pozwoli na dużą swobodę modyfikowania jego wyglądu i w sumie możliwych ma być ponad 800 tysięcy kombinacji kształtów głowy, koloru oczu i skóry, wzorów i kolorów pancerza.

Czym jest Fortnite?

Fortnite to obecnie najpopularniejsza gra online. Tytuł stworzyło studio Epic Games. Gra jest zupełnie darmowa, ale – czego można było się spodziewać – opiera się także na mikropłatnościach. Aby cieszyć się grą wystarczy nam komputer, jedna z popularnych konsol albo zwykły smartfon z dostępem do Internetu.

W Fortnite ruszył właśnie siódmy sezon drugiego rozdziału. Tym razem świat gry odwiedzili m.in. Clark Kent oraz główny bohater kreskówki Rick i Morty. Kolejni bohaterowie popkultury zawitają do świata Fortnite Nowy sezon Fortnite nawiązuje do tematyki kosmitów. Stąd też w słynnej grze online znalazły się nowe postacie – Superman oraz Rick z kreskówki Rick & […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →