Rick i Morty

Rick i Morty” – 5. sezon bliżej, niż myślicie. Znamy datę premiery!


01 kwietnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Rick i Morty to jedna z tych animacji, dla których złamali się nawet zatwardziali ich przeciwnicy. Twórcy właśnie wypuścili trailer piątego sezonu oraz zapowiedzieli datę premiery. Odliczacie?

Rick i Morty, czyli dorośli też oglądają animacje

Wizualnie to-to dość brzydkie, ale mimo wszystko, na tyle atrakcyjne, by przyciągnąć wzrok i dać szansę. A później przelecieć przez wszystkie sezony i nieustannie nakręcać się pytaniem: kiedy wyjdzie kolejny?

Rick i Morty kojarzy mi się z gorącym okresem matur, już dobre parę lat temu, kiedy animacji jeszcze nie figurowała w bibliotece Netflixa i trzeba było kombinować, żeby ją obejrzeć. Totalnie tego nie czułam, z kreskówek dla dorosłych widziałam kilka odcinków South Parku i Family Guya, plus jakieś pojedyncze pozycje z repertuaru Cartoon Network.

Wielki powrót „Wyspy Totalnej Porażki” – nadchodzą nowe sezony, przeczytaj

I tak, jak choćby z BoJackiem, którego zresztą obecnie uważam za absolutne dzieło kinematografii, początkowo miałam problem, tak Rick i Morty wkręcili się momentalnie. I skoro do czerwca jeszcze trochę czasu, wszyscy, którzy jeszcze animacji nie widzieli, mają na to szansę. A ci, którzy znają ją od podszewki, właśnie znaleźli wymówkę do rewatchu.

Rick i Morty kiedy premiera 5 sezonu
Rick i Morty

Rick i Morty – kiedy premiera piątego sezonu?

To pytanie zadawał sobie każdy fan od razu po skończeniu czwartego sezonu. Rick i Morty to serial do binge-watchingu jak znalazł. Krótkie odcinki, wciągająca fabuła i taka… nieinwazyjność sprawiają, że leci się po kolei i dopiero po napisach końcowych można się zorientować, ups, obejrzałem wszystko.

Blok Adult Swim wczoraj wypuścił zwiastun najnowszego sezonu Ricka i Morty’ego, więc nareszcie można zacząć odliczanie do piątej serii programu. A nawet do szóstej, jak żartobliwie zachęcają twórcy.

Now you can start asking us about season 6.

Rick i Morty kiedy premiera 5 sezonu
Rick i Morty

Rick i Morty wracają już w czerwcu

Podobno to pandemia przyśpieszyła prace nad kolejnym sezonem serialu. Tak, czy inaczej, to już pewne. Piąty sezon Ricka i Morty’ego będzie ukaże się już 20 czerwca. Podekscytowani?

OFFICIAL TRAILER: Rick and Morty Season 5 | adult swim

Rick i Morty to jedna z tych animacji, dla których złamali się nawet zatwardziali ich przeciwnicy. Twórcy właśnie wypuścili trailer piątego sezonu oraz zapowiedzieli datę premiery. Odliczacie? Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →