Rick i Morty

Rick i Morty” – 5. sezon bliżej, niż myślicie. Znamy datę premiery!


01 kwietnia 2021

Podziel się newsem:

Rick i Morty to jedna z tych animacji, dla których złamali się nawet zatwardziali ich przeciwnicy. Twórcy właśnie wypuścili trailer piątego sezonu oraz zapowiedzieli datę premiery. Odliczacie?

Rick i Morty, czyli dorośli też oglądają animacje

Wizualnie to-to dość brzydkie, ale mimo wszystko, na tyle atrakcyjne, by przyciągnąć wzrok i dać szansę. A później przelecieć przez wszystkie sezony i nieustannie nakręcać się pytaniem: kiedy wyjdzie kolejny?

Rick i Morty kojarzy mi się z gorącym okresem matur, już dobre parę lat temu, kiedy animacji jeszcze nie figurowała w bibliotece Netflixa i trzeba było kombinować, żeby ją obejrzeć. Totalnie tego nie czułam, z kreskówek dla dorosłych widziałam kilka odcinków South Parku i Family Guya, plus jakieś pojedyncze pozycje z repertuaru Cartoon Network.

Wielki powrót „Wyspy Totalnej Porażki” – nadchodzą nowe sezony, przeczytaj

I tak, jak choćby z BoJackiem, którego zresztą obecnie uważam za absolutne dzieło kinematografii, początkowo miałam problem, tak Rick i Morty wkręcili się momentalnie. I skoro do czerwca jeszcze trochę czasu, wszyscy, którzy jeszcze animacji nie widzieli, mają na to szansę. A ci, którzy znają ją od podszewki, właśnie znaleźli wymówkę do rewatchu.

Rick i Morty kiedy premiera 5 sezonu
Rick i Morty

Rick i Morty – kiedy premiera piątego sezonu?

To pytanie zadawał sobie każdy fan od razu po skończeniu czwartego sezonu. Rick i Morty to serial do binge-watchingu jak znalazł. Krótkie odcinki, wciągająca fabuła i taka… nieinwazyjność sprawiają, że leci się po kolei i dopiero po napisach końcowych można się zorientować, ups, obejrzałem wszystko.

Blok Adult Swim wczoraj wypuścił zwiastun najnowszego sezonu Ricka i Morty’ego, więc nareszcie można zacząć odliczanie do piątej serii programu. A nawet do szóstej, jak żartobliwie zachęcają twórcy.

Now you can start asking us about season 6.

Rick i Morty kiedy premiera 5 sezonu
Rick i Morty

Rick i Morty wracają już w czerwcu

Podobno to pandemia przyśpieszyła prace nad kolejnym sezonem serialu. Tak, czy inaczej, to już pewne. Piąty sezon Ricka i Morty’ego będzie ukaże się już 20 czerwca. Podekscytowani?

OFFICIAL TRAILER: Rick and Morty Season 5 | adult swim

Rick i Morty to jedna z tych animacji, dla których złamali się nawet zatwardziali ich przeciwnicy. Twórcy właśnie wypuścili trailer piątego sezonu oraz zapowiedzieli datę premiery. Odliczacie? Rick i Morty, czyli dorośli też oglądają animacje Wizualnie to-to dość brzydkie, ale mimo wszystko, na tyle atrakcyjne, by przyciągnąć wzrok i dać szansę. A później przelecieć przez […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.