kadr z serialu

Zdjęcia do trzeciego sezonu „Mandalorianina” już trwają


14 października 2021

Podziel się newsem:

Informacją o wejściu na plan zdjęciowy trzeciego sezonu Mandalorianina podzielił się jeden z aktorów.

Ten sezon padnie łupem innego łowcy nagród

Mandalorianin to pierwszy aktorski serial z uniwersum Gwiezdnych wojen. Serial cieszy się ogromną popularnością nie tylko wśród fanów marki – część tych nieco mniej wkręconych w to, co dzieje się w Odległej Galaktyce, zwróciła na niego uwagę ze względu na Grogu (albo jak kto woli, Baby Yodę). Mandalorianin opowiada losy samotnego i tajemniczego łowcy nagród, który przemierza galaktykę. Akcja została umiejscowiona kilka lat po filmie Gwiezdne wojny: Część VI – Powrót Jedi, a główny bohater parokrotnie przecina swoją drogę z niedobitkami Imperium.

Zdjęcia do trzeciego sezonu „Mandalorianina” już trwają
Mandalorianin – plakat drugiego sezonu serialu

Pierwsze dwa sezony Mandalorianina ukazywały się rok po sobie: w 2019 i 2020 roku. W związku z rozwojem aktorskich seriali z uniwersum Gwiezdnych wojen, Disney postanowił przerwać ten cykl wydawniczy na rzecz innego serialu. The Book of Boba Fett, przedstawiający losy innego łowcy nagród – Boba Fetta – przejmie tegoroczną pałeczkę gwiezdnowojennych premier. Ośmioodcinkowa seria zadebiutuje 29 grudnia na Disney+.

Mandalorianin i przyjaciele wkraczają na plan

Roczna przerwa może wyjść Mandalorianinowi tylko na dobre. Drugi sezon był o wiele bardziej nierówny, co mogło być wynikiem tak małego odstępu między nimi. Rozpoczęcie prac nad trzecim sezonem miało zbiec się z końcówką prac nad serialem The Book of Boba Fett. Teraz nareszcie pojawiły się konkrety. Aktor Carl Weathers, znany chociażby z Predatora czy Rocky’ego, który w Mandalorianinie wciela się w łowcę nagród Greefa Kargę, podzielił się informacją o rozpoczęciu zdjęć z jego udziałem. Możemy zatem założyć, że trzeci sezon Mandalorianina ukaże się wcześniej niż dopiero pod koniec 2022 roku!

Informacją o wejściu na plan zdjęciowy trzeciego sezonu Mandalorianina podzielił się jeden z aktorów. Ten sezon padnie łupem innego łowcy nagród Mandalorianin to pierwszy aktorski serial z uniwersum Gwiezdnych wojen. Serial cieszy się ogromną popularnością nie tylko wśród fanów marki – część tych nieco mniej wkręconych w to, co dzieje się w Odległej Galaktyce, zwróciła […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →