Serial „The Book of Boba Fett” z datą premiery


30 września 2021

Obserwuj nas na instagramie:

The Book of Boba Fett, drugi po The Mandalorian serial aktorski z uniwersum Gwiezdnych wojen zadebiutuje jeszcze w tym roku.

Księga Boba Fetta – rozdział 2

Gwiezdne wojny stale się rozrastają i wchodzą w nowe formaty. Chociaż komiksy czy książki są na rynku już praktycznie od początku istnienia marki, tak z serialami aktorskimi były dwa zasadnicze problemy – brak praw i środków na zrealizowanie takiej produkcji. The Mandalorian z 2019 roku jest pierwszym tego typu produkcją osadzoną w Odległej Galaktyce, jednak nie będzie ostatnią. Powstanie jeszcze co najmniej pięć takich seriali: Obi-Wan Kenobi, Andor, Lando, Ahsoka oraz Acolyte.

Zostanie zrealizowany także trzeci sezon The Mandalorian – przygody bohatera granego przez Pedro Pascala cieszyły się dużą popularnością i pewnie spora w tym zasługa pewnego zielonego malucha. Najpierw przyjdzie nam jednak nieco zbliżyć się do innego łowcy nagród, który w uniwersum po raz pierwszy pojawił się 1980 roku. Boba Fett otrzymał swój serial dosyć niespodziewanie i kiedy pojawiały się plotki o powrocie tej postaci – najpierw w osobnym filmie – fani byli raczej na “tak”, chociaż nie brakowało głosów z drugiej strony barykady. Tak czy siak, Boba powrócił i jego nowe przygody obejrzymy w serialu The Book of Boba Fett.

Serial „The Book of Boba Fett” z datą premiery
The Book of Boba Fett – plakat serialu

The Book of Boba Fett – premiera niebawem

Bohater powrócił na dobre w drugim sezonie serialu The Mandalorian i jak mieliśmy okazję zobaczyć w finałowym odcinku serii, Fett postanowił udać się tam, gdzie omal przed laty nie zginął – na pustynną planetę Tattooine. Boba prawdopodobnie spróbuje stworzyć swoje własne, kryminalne imperium, co mogą sugerować wydarzenia ze wspomnianego, ostatniego odcinka drugiego sezonu The Mandalorian.

Data premiery The Book of Boba Fett została wyznaczona na 29 grudnia. W roli głównej pojawi się Temuera Morrison, a partnerować mu będzie Ming-Na Wen, wcielająca się w Fennec Shand. Niewykluczone, że w serialu zobaczymy także granego przez Timothy’ego Olyphanta Cobb Vanth, samozwańczego szeryfa, który przez kilka lat paradował w zbroi Fetta. Muzykę, podobnie jak w przypadku The Mandalorian, skomponuje Ludwig Göransson. Co ciekawe, w serial zaangażowany jest Robert Rodriguez. Artysta stanął za kamerą w szóstym odcinku drugiego sezonu The Mandalorian, w którym Fett powrócił na dobre. Twórca El Mariachi został producentem wykonawczym The Book of Boba Fett i wyreżyserował kilka odcinków. Serial trafi rzecz jasna na Disney+.

The Book of Boba Fett, drugi po The Mandalorian serial aktorski z uniwersum Gwiezdnych wojen zadebiutuje jeszcze w tym roku. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Księga Boba Fetta – rozdział 2 Gwiezdne wojny stale się rozrastają […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →