Prace na planie serialu “The Book of Boba Fett” zakończone


10 czerwca 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Drugi aktorski serial z uniwersum Gwiezdnych wojen wchodzi w fazę postprodukcji. O zakończeniu zdjęć na planie The Book of Boba Fett poinformowała aktorka Ming-Na Wen.

Księga Boba Fetta – rozdział 1

Po sukcesie serialu Mandalorianin, Disney zapowiedział kilka nowych aktorskich serii osadzonych w Odległej Galaktyce. Już niedługo zobaczymy nowe przygody takich postaci jak Obi-Wan Kenobi czy Ahsoka Tano. Gigantyczny koncern nie próżnuje także na polu produkcji animowanych – jesteśmy obecnie w środku pierwszego sezonu Gwiezdnych wojen: Parszywej zgrai, czyli spin-offu Wojen klonów. Żelazo trzeba kuć, póki gorące i molochy takie jak Disney doskonale o tym wiedzą. Nic więc dziwnego, że na fali zainteresowania serialem z Pedro Pascalem w roli głównej, pojawiły się pogłoski o powrocie starych postaci. Mowa tu także o Boba Fett’cie.

Prace na planie The Book of Boba Fett zakończone
Boba Fett – kadr z filmu Gwiezdne wojny: Powrót Jedi

Wielki powrót łowcy nagród

Historia łowcy nagród imieniem Boba, sięga roku 1980. Wówczas na ekrany kin trafił film Gwiezdne wojny: Imperium kontratakuje, przez wielu uważany za najlepszą część sagi. To właśnie wtedy, widzowie po raz pierwszy mieli okazję zobaczyć “najlepszego łowcę nagród w galaktyce”. Fett wytropił i pojmał Hana Solo, a następnie dostarczył go do gangstera Jabby. Najemnik szybko zszedł ze sceny, bowiem “zginął” już na początku Powrotu Jedi z 1983 roku. Przez lata był bohaterem wielu komiksowych serii, czym zyskał sobie sympatię wśród fanów. W pierwszym odcinku drugiego sezonu Mandalorianina okazało się jednak, że Boba trzyma się całkiem nieźle i pragnie odzyskać utraconą przed laty zbroję, która niegdyś należała do jego ojca. Finałowy odcinek sezonu pozostawił nas z informacją, że łowca nagród powróci w swoim solowym serialu, noszącym tytuł The Book of Boba Fett.

Prace na planie The Book of Boba Fett zakończone
Boba Fett – oficjalny plakat z serialu Mandalorianin

Boba Fett i Fennec Shand – partnerzy w zbrodni

Fennec Shand jest postacią, którą widzowie mieli okazję poznać w pierwszym sezonie Mandalorianina. Łowczyni nagród, w którą wciela się Ming-Na Wen sprzymierzyła się z Fettem i będzie jedną z głównych bohaterek w nadchodzącym serialu. Aktorka opublikowała w swoich mediach społecznościowych kilka zdjęć z serialowymi gadżetami, które otrzymała po zakończeniu okresu zdjęciowego na planie. The Book of Boba Fett wejdzie teraz w fazę postprodukcji. Premiera serialu planowana jest na grudzień obecnego roku i zadebiutuje na platformie Disney+.

Drugi aktorski serial z uniwersum Gwiezdnych wojen wchodzi w fazę postprodukcji. O zakończeniu zdjęć na planie The Book of Boba Fett poinformowała aktorka Ming-Na Wen. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Księga Boba Fetta – rozdział 1 […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →