fot. media społecznościowe KęKę

Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał


26 lipca 2022

Podziel się newsem:

KęKę nie zważa na gatunki muzyczne. W trakcie sesji Q&A radomianin zdradził, że nie ma nic przeciwko, by stworzyć disco-polowy utwór.

Z rapera na disco-polowca?

Raperzy na TikToku przestają budzić zdziwienie, a coraz częściej konto na chińskiej platformie służy twórcom jako kolejny kanał komunikacji. Od lata zeszłego roku działa na niej także KęKę, który dzieli się z fanami „rapem, żartami, cudnym ciałem”. Niedawno użytkownik sojero_o zapytał rapera, czy nagrałby piosenkę disco-polową. bez wahania odpowiedział, że tak, gdyby tylko potrafił śpiewać. Na koniec zaśpiewał fragment autorskiego utworu. Należy pamiętać, że konto Siary na TikToku ma charakter głównie humorystyczny i jego odpowiedź wcale nie musi być w pełni prawdziwa.

Zobacz: KęKę w najnowszym vlogu pokazuje, jak żyje mu się we Wrześni

@piotrkekesiara #odpowiedź na @sojero_o ♬ dźwięk oryginalny – PiotrKeKeSiara

Fani rapera, jeśli śledzą jego TikTokową działalność, wiedzą również, że wkrótce w sieci ukaże się jego nowa piosenka. KęKę opublikował fragment utworu, który opisuje jako „najgłupszy numer, jaki kiedykolwiek nagrał”, a premiera ma się odbyć „lada chwila”. Wśród komentarzy pojawiają się przypuszczenia, że będzie to diss na jego samochód, z którego KęKę jest bardzo niezadowolony i podkreślał to w swoich mediach społecznościowych.

Przeczytaj także: Żurom parodiuje Krzysztofa Kononowicza na TikToku. To nie wszystko, co tam znajdziecie

@piotrkekesiara

Lada dzień premiera najgłupszego numeru jaki kiedykolwiek nagralem 😂😂😂😂

♬ dźwięk oryginalny – PiotrKeKeSiara

KęKę dalej dobrze sobie radzi w rapie

Od premiery Siary KęKę opublikował tylko dwa utwory, cały czas utrzymując, że boryka się z zastojem twórczym. Mimo ponad roku od premiery ostatniego wydawnictwa, jego muzyka cały czas cieszy się dużym zainteresowaniem. W zeszłym tygodniu Siara informował, że jego ostatni krążek spełnił kryteria Związku Producentów Audio Video, by otrzymać podwójnie Platynową Płytę. Oznacza to, że KęKę musiał sprzedać ponad sześćdziesiąt tysięcy egzemplarzy danego albumu.

KęKę – Siara – odsłuch albumu

KęKę nie zważa na gatunki muzyczne. W trakcie sesji Q&A radomianin zdradził, że nie ma nic przeciwko, by stworzyć disco-polowy utwór. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →