fot. TikTok Żuroma / kadr z „Krzysztof KONONOWICZ o swoich planach politycznych na wybory 2020 - WYWIAD”

Żurom parodiuje Krzysztofa Kononowicza na TikToku. To nie wszystko, co tam znajdziecie


20 lipca 2022

Podziel się newsem:

Żurom w polskim Internecie pojawił się już we wszelakich rolach. Teraz mężczyzna próbuje swoich sił na TikToku. W jednym z nagrań sparodiował Krzysztofa Kononowicza, jednak nie wyszło mu to najlepiej.

Żurom rusza na podbój TikToka. Krzysztof Kononowicz, podróże i jedzenie z psem

W swojej wieloletniej aktywności Żurom dał się poznać jako człowiek o wielu twarzach. Prowadził karierę rapera, na początku poprzedniej dekady został właścicielem katalogu RRX – wytwórni założonej przez Krzysztofa Kozaka.

Zobacz: Za drinem drin, za kreską kreska – Krzysztof Kozak i Hubert Kęska w szalonej podróży przez historie RRX – przedpremierowe wrażenia

W trakcie muzycznej kariery Żurom starł się z Peją oraz nagrał jeden z najpopularniejszych lovesongów w polskim rapie – Dla Kasi. Po odwieszeniu mikrofonu na kołek skupił się na działalności powiązanej z kryminałem i półświatkiem. Współpracował m.in. z Krzysztofem Rutkowskim w ramach akcji Stop Pomówieniom. Teraz swoją uwagę skierował ku TikTokowi.

Przeczytaj także: 10 kultowych wersów w polskim rapie. Część 2

Pierwsze nagrania opublikowane zostały jeszcze w grudniu 2016, jednak po trzech wrzutkach Żurom zaprzestał działalności. Dopiero z początkiem lipca wrócił do regularnych publikacji. Wśród nich znalazł się nieudany lipsync, w którym zainteresowany parodiuje Krzysztofa Kononowicza.

@zuromtv Głowę zawraca #zuromtv#stegnie#stegnienaplazy#kononowicz#glos#telefon#rozmowatelefoniczna #wakacje#urlop#plaza#bursztyny#bransoletka#smiesznefilmiki#smieszne ♬ dźwięk oryginalny – Nexus

Profil zuromtv utrzymany jest w konwencji komediowej. Gospodarz przedstawia irracjonalne pomysły na biznes lub je kabanosa ze swoim psem, odgrywając bohaterów programu przyrodniczego, który prowadzi Krystyna Czubówna.

@zuromtv W życiu trzeba być spontanicznym i cieszyć się nawet prostymi chwilami. #tatrypolskie#zuromtv#pies#kabanos#jedzenie#karmieniepsa#fun#wesolomusibyc#mordotymoja#spacer#dolinachochołowska#lipiec2022😁#poland🇵🇱 ♬ dźwięk oryginalny – maja.sl

To jednak niejedyne treści, jakie Żurom publikuje na TikToku. Na jego profilu znajdziemy również wideo z podróży oraz treningów. Wśród krajobrazów, jakimi dzieli się zainteresowany, dominują widoki polskich gór.

@zuromtv Chodzenie i bieganie po górach w kamizelce z obciążeniem 20 kg #cardioworkout#tatrymountains#eminemtoktik#bieganie#running#chodnikkorunamistromov#zuromtv#kmwtw#tatry#lipiec2022#video#rap#music ♬ Nie potrzeba mi nic więcej – Hinol Polska Wersja

Żurom w polskim Internecie pojawił się już we wszelakich rolach. Teraz mężczyzna próbuje swoich sił na TikToku. W jednym z nagrań sparodiował Krzysztofa Kononowicza, jednak nie wyszło mu to najlepiej. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →