Cukier z nowym klipem, stworzonym w czasie kwarantanny

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Zespół Cukier wypuścił nowy utwór Nic nie robić. Do stworzenia teledysku muzycy zaprosili swoich fanów. Sprawdźcie, jak wyszło.

Cukier to muzyczny projekt Amadeusza Krebsa i Bartka Cabonia, który powstał w 2019 roku. Ich twórczością zainteresowała się wytwórnia Kayax, co zaowocowało dołączeniem zespołu do projektu My Name Is New. Więcej o nich możecie przeczytać tutaj.

Cukier z nowym klipem z udziałem fanów

W środę na youtube’owym kanale Kayaxu pojawił się nowy utwór od Cukru Nic nie robić. Singiel powstał krótko przed tym, gdy na świecie wybuchła epidemia koronawirusa. Jego autorzy nie przypuszczali wówczas, że niedługo będzie trzeba przyzwyczaić się do kwarantanny i pozostania w domu.

Artyści postanowili spożytkować tę sytuację i do luźno powstałej piosenki przygotować wideoklip, do realizacji którego zaprosili wszystkich tych, którzy w formie krótkich filmików chcieliby pokazać swój sposób na kwarantannę. Odzew na ich pomysł okazał się zdumiewający. Oprócz słuchaczy i fanów zespołu, w akcję zaangażowały się również osoby znane, takie jak Urszula, Dawid Kwiatkowski czy zespół BEMY.

Chcielibyśmy podziękować każdemu, kto zdecydował się podzielić z nami urywkiem swojej kwarantannowej rzeczywistości. To dzięki Wam powstał ten teledysk, który stanie się dla nas muzyczną pamiątką tych wydarzeń.

Cukier – Nic nie robić


W ostatnim czasie powstaje wiele klipów z udziałem fanów. Decydują się na to zarówno polscy (Natalia Przybysz czy Happysad), jak i zagraniczni artyści (Justin Bieber i Ariana Grande, Jessie Ware, The 1975 czy OneRepublic).

Zespół Cukier wypuścił nowy utwór Nic nie robić. Do stworzenia teledysku muzycy zaprosili swoich fanów. Sprawdźcie, jak wyszło. Cukier to muzyczny projekt Amadeusza Krebsa i Bartka Cabonia, który powstał w 2019 roku. Ich twórczością zainteresowała się wytwórnia Kayax, co zaowocowało dołączeniem zespołu do projektu My Name Is New. Więcej o nich możecie przeczytać tutaj. Cukier […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.