Weź udział w najnowszym teledysku Jessie Ware

Obserwuj nas na instagramie:

W ostatnim czasie powstaje wiele klipów, do których artyści zapraszają swoich fanów. Taki teledysk chce stworzyć także Jessie Ware, do najnowszego singla Save A Kiss.

W miniony piątek Jessie Ware podzieliła się kolejnym singlem, który znajdzie się na jej nadchodzącym albumie – What’s Your Pleasure?. Premiera krążka zapowiedziana jest na 19 czerwca.

Jessie Ware - What's Your Pleasure?
Jessie Ware – What’s Your Pleasure? – okładka płyty

Save A Kiss – nowy singiel od Jessie Ware

Najnowszy utwór, zatytułowany Save A Kiss to niezwykle taneczny kawałek, przy którym artysta pracowała z Jamesem Fordem z Simian Mobile Disco, który ma na swoim koncie współprace m.in. z Arctic Monkeys, Foals, Florence and the Machine, Depeche Mode, Haim czy Gorillaz.

Save a Kiss nabiera teraz zupełnie nowego znaczenia. Utwór jest optymistyczny. Mam nadzieję, że dobrze wpisze się w wasze nastroje w tym dziwnym czasie. To radosna piosenka, w sam raz do tańczenia, od razu poprawia humor. Mam mnóstwo całusów, które zachowuję na przyszłość, gdy będziemy mogli już normalnie się spotykać.

Jessie Ware zaprasza fanów do wspólnego nagrania teledysku

Do najnowszego singla ma powstać teledysk. Do jego stworzenia artystka zaprosiła swoich fanów. Na potrzeby klipu powstała specjalna choreografia, której możecie się nauczyć w poniższym filmiku:

Jak podkreśla artystka, nie chodzi o to, by wykonać ją idealnie, tylko by dobrze się bawić.

Chcę, byście przede wszystkim dobrze się przy tym bawili. Jeśli będziecie mieli problem z opanowaniem całego układu, nagrajcie tylko tę część, która jest dla Was najprostsza

Więcej szczegółów znajdziecie pod tym linkiem.


[Aktualizacja] Teledysk do singla Save a Kiss już dostępny, zobaczcie

W ostatnim czasie powstaje wiele klipów, do których artyści zapraszają swoich fanów. Taki teledysk chce stworzyć także Jessie Ware, do najnowszego singla Save A Kiss. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →