Gorillaz prezentuje trzeci odcinek serii The Song Machine – “Aries”


10 kwietnia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Gorillaz prezentują kolejną odsłonę ich muzycznego serialu The Song Machine. Tym razem do współpracy zaprosili Petera Hooka i Georgię.

The Song Machine – muzyczny serial Gorillaz

Wraz z początkiem 2020 roku, zespół Gorillaz rozpoczął serialową serię teledysków i nowych singli – The Song Machine. Do tej pory otrzymaliśmy trzy odcinki serialu. W najnowszym, trzecim odcinku, zatytułowanym Aries, grupa nawiązuje również do sytuacji epidemiologicznej i domowej kwarantanny.

Nowy utwór od Gorillaz – Aries

Wcześniej, w serii The Song Machine wzięli udział tacy artyści, jak slowthai, Slaves oraz Fatoumata Diawara. Do współpracy przy Aries Golillaz zaprosili basistę New Order i Joy DivisionPetera Hooka oraz producentkę Georgię, która zagrała na bębnach.

Utworowi towarzyszy teledysk, wykreowany tradycyjnie przez grafika Jamiego Hewletta i będący kontynuacją wcześniejszych dwóch odcinków The Song Machine. W klipie widzimy Murdoca i 2-D – wirtualnych członków zespołu Gorillaz, którzy przemierzają opustoszałe ulice teledyskowej przestrzeni na motocyklu.

Gorillaz Aries

2-D z Gorillaz przestrzega: #stayhome!

Na koniec 2-D z zasłoniętą twarzą przestrzega, aby pozostać w domu i pamiętać o regularnym myciu rąk. Zobaczcie teledysk do Aries z apelem na czas kwarantanny od Gorillaz!

Gorillaz prezentują kolejną odsłonę ich muzycznego serialu The Song Machine. Tym razem do współpracy zaprosili Petera Hooka i Georgię. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins The Song Machine – muzyczny […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →