Creative Day Every Day. Burza mózgów w redakcji Rytmy.pl


21 stycznia 2021

Podziel się newsem:

Nasza redakcja to jeden zespół, lecz wiele twarzy. Choć tworzymy spójną całość, to każdy reprezentuje inną dziedzinę zainteresowań, którą dzieli z naszymi czytelnikami. Mowa tu m.in. o hip-hopie, alternatywie, popie, kinematografii, streetarcie czy szeroko pojętym lifestyle’u.

Redakcja Rytmy.pl jest płaszczyzną, na której spotykają się różne światy. Miejscem, w którym dzielimy się swoimi pasjami i związaną z nimi pracą – wywiadami, newsami, reportażami, odkryciami czy rekomendacjami. To zupełnie jak z Samsung Galaxy S20 FE 5G, w którym łączy się mnóstwo możliwości i każdy może znaleźć coś dla siebie.

Burza mózgów w redakcji Rytmy.pl

Naszą główną siłą są nasze pomysły i otwartość na świat. Lubimy patrzeć na rzeczy kreatywnie. Nasze spotkania, choć w większości zdalne w ostatnich czasach, są zawsze platformą do debat, wymiany poglądów i spostrzeżeń. Każdy z nas stawia sobie własne wyzwania, ale jako grupa ludzi nadających na tych samych falach, dążymy wspólnie do celu. 

Są dla nas sprawy fundamentalne takie jak ochrona praw człowieka czy środowiska, które są dobrami ogółu. Są też nasze pasje – muzyczne, sportowe, ale są też sprawy proste – codzienne nowinki, które ułatwiają nam życie. Tym wszystkim pragniemy dzielić się z Wami!

Zależy nam by pozostawiać po sobie ślad – każdy z nas ma swoje pasje ale i przekonania. Jesteśmy młodzi i chcemy sprawiać by świat dookoła nas był lepszy.

Redakcja od kuchni z Samsung Galaxy S20 FE 5G

Jak i nad czym pracujemy w redakcji Rytmy.pl? Korzystając z inspirującego narzędzia – smartfonu Samsung Galaxy S20 FE 5G chcemy zaprosić Was za kulisy i pokazać Wam naszą redakcyjną codzienność Gorąco liczymy, że Was również zainspirujemy do działania. Bo każdy dzień może być kreatywny!

Zapraszamy na nasze redakcyjne kolegium.

Creative Day Every Day Redakcja
Creative Day Every Day Redakcja
Creative Day Every Day Redakcja
Creative Day Every Day Redakcja
Creative Day Every Day Redakcja
Creative Day Every Day Redakcja

Creative Day Every Day z Samsung Galaxy S20 FE 5G – poznaj naszą codzienność

Wykorzystując możliwości Galaxy S20 FE 5G, chcemy pokazać Wam jak wygląda nasza praca – to, co robimy, gdzie bywamy, z kim rozmawiamy, jak pracujemy. Chcemy abyście zobaczyli jak różni jesteśmy i jak wielu dziedzin życia dotykamy w swojej codziennej pracy.

Poznajcie nas – redaktorów i redaktorki Rytmy.pl, którzy codziennie dostarczają Wam nowych treści. Poznajcie historię każdego z nas, sposób bycia i drogę do tego, by pasja przerodziła się w codzienną pracę, dostarczającą mnóstwa wrażeń, frajdy i satysfakcji.

Nasza redakcja to jeden zespół, lecz wiele twarzy. Choć tworzymy spójną całość, to każdy reprezentuje inną dziedzinę zainteresowań, którą dzieli z naszymi czytelnikami. Mowa tu m.in. o hip-hopie, alternatywie, popie, kinematografii, streetarcie czy szeroko pojętym lifestyle’u. Redakcja Rytmy.pl jest płaszczyzną, na której spotykają się różne światy. Miejscem, w którym dzielimy się swoimi pasjami i związaną […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.