Creative Day Every Day. Poznajcie Julkę – Rytmy.pl prosto z miasta


21 stycznia 2021

Podziel się newsem:

Nasza redakcja to jeden zespół, lecz wiele twarzy. Choć tworzymy spójną całość, to każdy reprezentuje inną dziedzinę zainteresowań, którą dzieli z naszymi czytelnikami. Mowa tu m.in. o hip-hopie, alternatywie, popie, kinematografii, streetarcie czy szeroko pojętym lifestyle’u.

Redakcja Rytmy.pl jest płaszczyzną, na której spotykają się różne światy. To zupełnie jak z Samsung Galaxy S20 FE 5G, w którym łączy się mnóstwo możliwości. Redakcja jest miejscem, w którym dzielimy się swoimi pasjami i związaną z nimi pracą – wywiadami, newsami, reportażami, odkryciami czy rekomendacjami.

Poznajcie Julkę – Rytmy.pl prosto z miasta

Julia otwiera nasze okno na miejskie aktywności. Zaangażowana społecznie, nie boi się poruszać tematów ważnych i bliskich jej sercu. Chętnie wciela się w rolę przewodnika – wskaże, gdzie zjeść coś nieoczywistego, jakie miejskie zakątki warto odwiedzić. Uważnie śledzi lifestyle i nowinki modowe.

Julia jest kobietą od zadań specjalnych. Jeśli akurat nie dzieje się nic na mieście, nie ma czasu na nudę. Zorganizuje sesję zdjęciową, umówi modeli, zajmie się charakteryzacją, osobiście sprawdzi nasz najnowszy drop.

Wiele kolorów Rytmy.pl z Samsung Galaxy S20 FE 5G

Julia pomogła nam w zorganizowaniu sesji, w której w rolę modeli wcielają się redaktorzy, a która promować będzie naszą kolekcję na nadchodzące lato. W ramach akcji z Samsung Galaxy S20 FE 5G, jako pierwsi zobaczycie pierwsze shooty z naszej kolekcji na nadchodzące lato.

Creative Day Every Day Julia
Creative Day Every Day Julia
Creative Day Every Day Julia
Creative Day Every Day Julia

Creative Day Every Day z Samsung Galaxy S20 FE 5G – poznaj naszą codzienność

Wykorzystując możliwości Galaxy S20 FE 5G, chcemy pokazać Wam jak wygląda nasza praca – to, co robimy, gdzie bywamy, z kim rozmawiamy, jak pracujemy. Chcemy abyście zobaczyli jak różni jesteśmy i jak wielu dziedzin życia dotykamy w swojej codziennej pracy – dziedzin obecnych wokół Ciebie każdego dnia.

Poznajcie nas – redaktorów i redaktorki Rytmy.pl, którzy codziennie dostarczają Wam nowych treści. Poznajcie historię każdego z nas, sposób bycia i drogę do tego, by pasja przerodziła się w codzienną pracę, dostarczającą mnóstwa wrażeń, frajdy i satysfakcji.

Nasza redakcja to jeden zespół, lecz wiele twarzy. Choć tworzymy spójną całość, to każdy reprezentuje inną dziedzinę zainteresowań, którą dzieli z naszymi czytelnikami. Mowa tu m.in. o hip-hopie, alternatywie, popie, kinematografii, streetarcie czy szeroko pojętym lifestyle’u. Redakcja Rytmy.pl jest płaszczyzną, na której spotykają się różne światy. To zupełnie jak z Samsung Galaxy S20 FE 5G, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.