Creative Day Every Day. Poznajcie Michała – RAP głowę redakcji Rytmy.pl


21 stycznia 2021

Podziel się newsem:

Nasza redakcja to jeden zespół, lecz wiele twarzy. Choć tworzymy spójną całość, to każdy reprezentuje inną dziedzinę zainteresowań, którą dzieli z naszymi czytelnikami. Mowa tu m.in. o hip-hopie, alternatywie, popie, kinematografii, streetarcie czy szeroko pojętym lifestyle’u.

Redakcja Rytmy.pl jest płaszczyzną, na której spotykają się różne światy. To zupełnie jak z Samsung Galaxy S20 FE 5G, w którym łączy się mnóstwo możliwości. Redakcja jest miejscem, w którym dzielimy się swoimi pasjami i związaną z nimi pracą – wywiadami, newsami, reportażami, odkryciami czy rekomendacjami.

Poznajcie Michała – RAP głowę redakcji Rytmy.pl

Michał wkroczył do redakcji festiwalowym krokiem – to była krótka piłka:
„Cześć Michał, słuchaj, co robisz jutro? Jest do zrobienia relacja z festiwalu”
„Jak to co robię – jestem na festiwalu i robię relację dla Rytmy.pl”

Tak było, nie zmyślamy… Michał jako miłośnik dobrych linijek zajmuje się na Rytmy.pl przede wszystkim hip-hopem. Najbliżej jego sercu leży ten znad polskich rzek, chętnie sprawdza nowych graczy, śledzi ich poczynania i opisuje dzielnie w swoim cyklu „Rytmy Osiedla”

Nie stroni od kontrowersyjnych opinii i choć należną estymą darzy zasłużonych graczy, nie boi się wyrażać swojego zdania głośno.

Obok rapu, drugą miłością Michała jest sport – nie tylko ten kojarzony z hip hopem – udziela się również jako komentator piłkarski.

Cztery elementy hip-hopu z Samsung Galaxy S20 FE 5G

I choć Michał znany jest z niestandardowego poczucia humoru, to dostał zadanie poważne. W ramach naszej akcji z Samsung Galaxy S20 FE 5G Michał miał zarejestrować smartfonem i przygotować reportaż o 4 kluczowych elementach kultury hip-hopu: RAP, TANIEC, GRAFFITI i DESKA. Zobaczcie jak mu poszło:

Creative Day Every Day Michał
Creative Day Every Day Michał
Creative Day Every Day Michał

Creative Day Every Day z Samsung Galaxy S20 FE 5G – poznaj naszą codzienność

Wykorzystując możliwości Galaxy S20 FE 5G, chcemy pokazać Wam jak wygląda nasza praca – to, co robimy, gdzie bywamy, z kim rozmawiamy, jak pracujemy. Chcemy abyście zobaczyli jak różni jesteśmy i jak wielu dziedzin życia dotykamy w swojej codziennej pracy – dziedzin obecnych wokół Ciebie każdego dnia.

Poznajcie nas – redaktorów i redaktorki Rytmy.pl, którzy codziennie dostarczają Wam nowych treści. Poznajcie historię każdego z nas, sposób bycia i drogę do tego, by pasja przerodziła się w codzienną pracę, dostarczającą mnóstwa wrażeń, frajdy i satysfakcji.

Nasza redakcja to jeden zespół, lecz wiele twarzy. Choć tworzymy spójną całość, to każdy reprezentuje inną dziedzinę zainteresowań, którą dzieli z naszymi czytelnikami. Mowa tu m.in. o hip-hopie, alternatywie, popie, kinematografii, streetarcie czy szeroko pojętym lifestyle’u. Redakcja Rytmy.pl jest płaszczyzną, na której spotykają się różne światy. To zupełnie jak z Samsung Galaxy S20 FE 5G, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.