Creative Day Every Day. Poznajcie Huberta – serce redakcji Rytmy.pl


21 stycznia 2021

Podziel się newsem:

Nasza redakcja to jeden zespół, lecz wiele twarzy. Choć tworzymy spójną całość, to każdy reprezentuje inną dziedzinę zainteresowań, którą dzieli z naszymi czytelnikami. Mowa tu m.in. o hip-hopie, alternatywie, popie, kinematografii, streetarcie czy szeroko pojętym lifestyle’u.

Redakcja Rytmy.pl jest płaszczyzną, na której spotykają się różne światy. To zupełnie jak z Samsung Galaxy S20 FE 5G, w którym łączy się mnóstwo możliwości. Redakcja jest miejscem, w którym dzielimy się swoimi pasjami i związaną z nimi pracą – wywiadami, newsami, reportażami, odkryciami czy rekomendacjami.

Poznajcie Huberta – serce redakcji Rytmy.pl

Hubert otworzył nowy etap w życiu redakcji Rytmy.pl. Ze swoim bogatym doświadczeniem wyznacza linię redakcyjną, wskazuje ciekawe tematy, chłodzi rozpalone głowy, podgrzewa entuzjazm, a przede wszystkim, jako ceniony dziennikarz, chętnie służy radą młodszym stażem redaktorom.

W klubach i na koncertach spędził lwią część swego dorosłego życia i, jak deklaruje, głównie w celach zawodowych… Uważnie obserwuje muzyczną rzeczywistość – miał okazję prowadzić wywiady z największymi przedstawicielami sceny muzycznej w Polsce.

I choć najwięcej miłości kieruje w stronę elektroniki i dark disco, nie stroni od innych brzmień oddzielając sumiennie ziarno od plew w gorących redakcyjnych debatach.

Rytmy.pl ONLINE z Samsung Galaxy S20 FE 5G

Hubert z entuzjazmem i wrodzoną zdolnością, godziny mógłby spędzić na rozmowach o muzyce, lifestyle’u i… argumentacji z najbardziej zagorzałymi fanatykami muzycznymi. W ramach naszej akcji z Samsung Galaxy S20 FE 5G, Hubert wraz zresztą redakcji przedstawi nam kulisy powstawania pierwszego podcastu online redakcji Rytmy.pl. Zobaczcie jak mu poszło:

Creative Day Every Day Hubert
Creative Day Every Day Redakcja
Creative Day Every Day Hubert
Creative Day Every Day Hubert

Creative Day Every Day z Samsung Galaxy S20 FE 5G – poznaj naszą codzienność

Wykorzystując możliwości Galaxy S20 FE 5G, chcemy pokazać Wam jak wygląda nasza praca – to, co robimy, gdzie bywamy, z kim rozmawiamy, jak pracujemy. Chcemy abyście zobaczyli jak różni jesteśmy i jak wielu dziedzin życia dotykamy w swojej codziennej pracy – dziedzin obecnych wokół Ciebie każdego dnia.

Poznajcie nas – redaktorów i redaktorki Rytmy.pl, którzy codziennie dostarczają Wam nowych treści. Poznajcie historię każdego z nas, sposób bycia i drogę do tego, by pasja przerodziła się w codzienną pracę, dostarczającą mnóstwa wrażeń, frajdy i satysfakcji.

Nasza redakcja to jeden zespół, lecz wiele twarzy. Choć tworzymy spójną całość, to każdy reprezentuje inną dziedzinę zainteresowań, którą dzieli z naszymi czytelnikami. Mowa tu m.in. o hip-hopie, alternatywie, popie, kinematografii, streetarcie czy szeroko pojętym lifestyle’u. Redakcja Rytmy.pl jest płaszczyzną, na której spotykają się różne światy. To zupełnie jak z Samsung Galaxy S20 FE 5G, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.