Creative Day Every Day. Poznajcie Karolinę – szarą eminencję redakcji Rytmy.pl


21 stycznia 2021

Podziel się newsem:

Nasza redakcja to jeden zespół, lecz wiele twarzy. Choć tworzymy spójną całość, to każdy reprezentuje inną dziedzinę zainteresowań, którą dzieli z naszymi czytelnikami. Mowa tu m.in. o hip-hopie, alternatywie, popie, kinematografii, streetarcie czy szeroko pojętym lifestyle’u.

Redakcja Rytmy.pl jest płaszczyzną, na której spotykają się różne światy. To zupełnie jak z Samsung Galaxy S20 FE 5G, w którym łączy się mnóstwo możliwości. Redakcja jest miejscem, w którym dzielimy się swoimi pasjami i związaną z nimi pracą – wywiadami, newsami, reportażami, odkryciami czy rekomendacjami.

Poznajcie Karolinę – szarą eminencję redakcji Rytmy.pl

Do redakcji dołączyła 2 lata temu, z miejsca stając się jej ważną postacią. Od pisania zajawek koncertowych, przez własne teksty lifestylowe, stała się ekspertem od przybliżania najciekawszych zjawisk w kategorii kultura, film czy muzyka, na które czekamy. 

Oprócz pisania, Karolina mocno stawia na ekologię – na własnej skórze sprawdza appki  pomagające żyć w duchu zero waste. Szuka rozwiązań i przybliża redakcji najlepsze patenty na ratowanie naszej planety przed zagładą. 

Karolina opiekuje się również naszym fotograficznym kanałem social media, archiwizując ciekawe zjawiska i niecodzienne zdarzenia. 

W ramach naszej akcji z Samsung Galaxy S20 FE 5G, Karolina miała za zadanie przedstawić 5 EKO nawyków, które każdy z nas łatwo wprowadzi w codzienne życie. Sprawdźcie jak jej poszło:

5 eko nawyków, które bez problemu możesz wprowadzić do swojego życia

Creative Day Every Day Karolina
Creative Day Every Day Karolina
Creative Day Every Day Karolina
Creative Day Every Day Karolina

Creative Day Every Day z Samsung Galaxy S20 FE 5G – poznaj naszą codzienność

Wykorzystując możliwości Galaxy S20 FE 5G, chcemy pokazać Wam jak wygląda nasza praca – to, co robimy, gdzie bywamy, z kim rozmawiamy, jak pracujemy. Chcemy abyście zobaczyli jak różni jesteśmy i jak wielu dziedzin życia dotykamy w swojej codziennej pracy – dziedzin obecnych wokół Ciebie każdego dnia.

Poznajcie nas – redaktorów i redaktorki Rytmy.pl, którzy codziennie dostarczają Wam nowych treści. Poznajcie historię każdego z nas, sposób bycia i drogę do tego, by pasja przerodziła się w codzienną pracę, dostarczającą mnóstwa wrażeń, frajdy i satysfakcji.

Nasza redakcja to jeden zespół, lecz wiele twarzy. Choć tworzymy spójną całość, to każdy reprezentuje inną dziedzinę zainteresowań, którą dzieli z naszymi czytelnikami. Mowa tu m.in. o hip-hopie, alternatywie, popie, kinematografii, streetarcie czy szeroko pojętym lifestyle’u. Redakcja Rytmy.pl jest płaszczyzną, na której spotykają się różne światy. To zupełnie jak z Samsung Galaxy S20 FE 5G, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.