Creative Day Every Day. Poznajcie AEN’a – festiwalowe oko Rytmy.pl


21 stycznia 2021

Podziel się newsem:

Nasza redakcja to jeden zespół, lecz wiele twarzy. Choć tworzymy spójną całość, to każdy reprezentuje inną dziedzinę zainteresowań, którą dzieli z naszymi czytelnikami. Mowa tu m.in. o hip-hopie, alternatywie, popie, kinematografii, streetarcie czy szeroko pojętym lifestyle’u.

Redakcja Rytmy.pl jest płaszczyzną, na której spotykają się różne światy. To zupełnie jak z Samsung Galaxy S20 FE 5G, w którym łączy się mnóstwo możliwości. Redakcja jest miejscem, w którym dzielimy się swoimi pasjami i związaną z nimi pracą – wywiadami, newsami, reportażami, odkryciami czy rekomendacjami.

Poznajcie AEN’a – festiwalowe oko Rytmy.pl

Artur to świetny fotograf, jednak nie tylko. To człowiek wielozadaniowy, miłośnik nowinek technologicznych i muzyczny freak. Noc jest dla niego za krótka, dzień mógłby trwać wiecznie. Trudno go złapać, bo z reguły jest na „akcji” w mieście. Nie znamy lepszego specjalisty streamingów VIDEO i imprezowych ujęć.

Artur myśli niekonwencjonalnie i z godną łowczego determinacją szuka unikatowych miejscówek na swoje sesje. A poza tym kocha koty.

Zobacz redakcję okiem AEN’a z Samsung Galaxy S20 FE 5G

Artur do swojej pracy potrzebuje niezawodnego sprzętu. Robienie fotek, przesłuchiwanie muzyki, tworzenie video, odbieranie dużych plików, zasięg z trudno dostępnych miejsc. W ramach akcji z Samsung, Artur miał za zadanie przedstawić swój dzień ze smartfonem Samsung Galaxy S20 FE 5G.

Creative Day Every Day AEN
Creative Day Every Day AEN
Creative Day Every Day AEN
Creative Day Every Day AEN
Creative Day Every Day AEN

Creative Day Every Day z Samsung Galaxy S20 FE 5G – poznaj naszą codzienność

Wykorzystując możliwości Galaxy S20 FE 5G, chcemy pokazać Wam jak wygląda nasza praca – to, co robimy, gdzie bywamy, z kim rozmawiamy, jak pracujemy. Chcemy abyście zobaczyli jak różni jesteśmy i jak wielu dziedzin życia dotykamy w swojej codziennej pracy – dziedzin obecnych wokół Ciebie każdego dnia.

Poznajcie nas – redaktorów i redaktorki Rytmy.pl, którzy codziennie dostarczają Wam nowych treści. Poznajcie historię każdego z nas, sposób bycia i drogę do tego, by pasja przerodziła się w codzienną pracę, dostarczającą mnóstwa wrażeń, frajdy i satysfakcji.

Nasza redakcja to jeden zespół, lecz wiele twarzy. Choć tworzymy spójną całość, to każdy reprezentuje inną dziedzinę zainteresowań, którą dzieli z naszymi czytelnikami. Mowa tu m.in. o hip-hopie, alternatywie, popie, kinematografii, streetarcie czy szeroko pojętym lifestyle’u. Redakcja Rytmy.pl jest płaszczyzną, na której spotykają się różne światy. To zupełnie jak z Samsung Galaxy S20 FE 5G, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.