nghtlou

CatchUp wydał debiutancki album “Perypetie”


20 sierpnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

CatchUp na premierę swojego debiutanckiego albumu przygotował słuchaczy od sześciu miesięcy. Po kilku singlach zapowiadających Perypetie, wydawnictwo to dziś ujrzało światło dzienne. Płyty trafiły już do słuchaczy w całym kraju jak i na sklepowe półki. W Internecie natomiast album dostępny jest już również w wersji cyfrowej. Tak jak i najnowszy, tytułowy singiel.

Premiera Perypetii przypieczętowana tytułowym singlem

Kampania promocyjna pierwszego albumu CatchUpa rozpoczęła się jeszcze zimą. Otrzymaliśmy wówczas inaugurujący całą akcję marketingową singiel Parę dni. Następnie już poszło. Kolejne single pojawiały się w sieci regularnie, a sam CatchUp nie stronił również od występów gościnnych. Zaowocowało to całkiem sporym zainteresowaniem debiutanckim albumem tego rapera i wokalisty. Wyświetlenia ich wszystkich liczyć można już w setkach tysięcy. O debiucie CatchUpa mówić możemy zatem w kategorii sukcesu. Powód do świętowania dzisiejszej premiery autor Perypetii ma zatem całkiem zasadny. Aby jeszcze bardziej wyraziście zasygnalizować wydanie albumu, raper, jako kolejny singiel, do sieci wrzucił tytułowy utwór. Za jego produkcję, obok samego autora, odpowiedzialny jest również Magiera.

CatchUp – Perypetie

CatchUpa Perypetie w serwisach streamingowych z ukrytym Taco Hemingway’em

Z Perypetiami CatchUpa zapoznać można się również za pośrednictwem serwisów streamingowych. Na płytę złożyło się 15 numerów, z czego 6 zaprezentowano jeszcze przed premierą w singlowej formie. Tyle samo też kawałków nagranych zostało przy udziale zaproszonych gości. W gronie tym znaleźli się V∆E VISTIC, Kaz Bałagane, schafter, Young Igi oraz Gedz. Ci z słuchaczy jednak, którzy z Perypetiami zdążyli się już zapoznać w całości, natknęli się na jeszcze jeden “feat.”. Ukryty, niezapowiedziany i całkiem zaskakujący. Na debiucie CatchUpa pojawił się bowiem także Taco Hemingway! Jednak nie taki, jakiego znamy. W numerze zatytułowanym Patrol, autor Jarmarku objawił się jako… Pan Śmierć! Serio myśleliście, że to lato minie nam bez chociaż jednej nowej zwrotki od Taco?

Giga słabo dzisiaj mija lato, nic nie wydał Taco
Psychopatko, quien es Taco? Espanol no hablo
Nie mój klimat, nie mój fason, wbijam z nową gadką, uh
Pani pozwoli że się przedstawię, mawiają na mnie “Pan Śmierć”

Taco Hemingway w utworze “Patrol”

CatchUp – Perypetie – odsłuch albumu

Swój debiut CatchUp zaprezentuje także na żywo

Naturalną koleją rzeczy jest, że po premierze albumu jego autor ze swoją twórczością wychodzi do ludzi. Nie inaczej jest w przypadku CatchUpa, który swoje Perypetie zaprezentuje również na żywo. Już dzisiaj, w dniu premiery płyty, podopieczny wytwórni 2020 wystąpi na scenie w Open’er Park. Tydzień później autor niezwykle popularnego Danse Macabre wystąpi we Wrocławiu, a w dniu kolejnym w Warszawie. Kolejnymi punktami na koncertowym szlaku CatchUpa będą następnie Kraków i Poznań. Ostatni natomiast, na ten moment, koncert artysty zaplanowano w Gdańsku. Wszystkie miasta CatchUp odwiedzi wraz z Hodakiem pod hasłem Moody Perypetie Tour, a bilety na te wydarzenia znajdziecie w serwisie Biletomat.pl.

CatchUp & Hodak – Moody Perypetie Tour – trasa koncertowa

CatchUp & Hodak - Moody Perypetie Tour
CatchUp & Hodak – Moody Perypetie Tour

Dzisiejszej premierze towarzyszy publikacja tytułowego singla, a już wkrótce “Perypetie” te usłyszeć będziemy mogli na żywo.

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →