kadr z „#mata Trzy słowa do Michała Matczaka” / kadr z #MATA2040

Zbigniew Stonoga skierował ku Macie słowa poparcia i zaproponował swoją pomoc


19 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Zbigniew Stonoga opublikował wideo, w którym zwraca się bezpośrednio do Młodego Matczaka. Kontrowersyjny polityk, przedsiębiorca i działacz społeczny zaoferował Macie swoją pomoc.

Zbigniew Stonoga ma „trzy słowa” do Maty

Wczoraj na oficjalnym kanale Zbigniewa Stonogi pojawiło się niemal trzyminutowe nagranie. W jego trakcie kontrowersyjny działacz społeczny przemawiał w kierunku zawodnika GOMBAO 33. Stonoga wyraził głębokie poparcie dla działań Matczaka oraz przekazał wyrazy szacunku w kierunku jego ojca. Sednem filmu było jednak poinformowanie rapera, że Stonoga udziela mu oficjalnego pozwolenia do używania jego wizerunku i wypowiedzi za darmo. Dodał również, by ktoś z zespołu Maty skontaktował się z nim w celu nagrania ekskluzywnych materiałów, po które autor 100 dni do matury mógłby dowolnie sięgać.

Zobacz: Mata powraca z bardzo osobliwym wyznaniem w piosence Jestem pojebany

Drogi Michale, moim marzeniem było, jest, i pewnie pozostanie do końca moich dni, by wspierać ludzi młodych. By wspierać ludzi, którzy w tym chorym państwie próbują wznieść się na wyżyny niedostępne dla innych młodych ludzi. Niedostępne tylko dlatego, że mamy w kodzie genetycznym, my Polacy, pewnego rodzaju odium, które nakazuje nam nie wierzyć w samych siebie. Ponieważ wykorzystujesz mój wizerunek, chciałbym zaprosić cię do tego, abyś odesłał do mnie jakąś osobę, która zajmuje się u ciebie tymi rzeczami. Po to tylko, bym mógł nagrać dla ciebie materiały, których mógłbyś użyć w swoich produkcjach i podczas występów. Wiem, że moja postać niejako je urozmaica

– powiedział Stonoga.

Trzy słowa do Michała Matczaka

Mata nie ustosunkował się jeszcze do wypowiedzi Stonogi, przynajmniej nie publicznie. Od chwili publikacji nagranie zebrało ponad osiemdziesiąt tysięcy wyświetleń. Wśród blisko czterystu komentarzy pod wideo znalazło się wiele pozytywnych słów skierowanych do autora filmu, jak i samego Maty.

Zbigniew Stonoga opublikował wideo, w którym zwraca się bezpośrednio do Młodego Matczaka. Kontrowersyjny polityk, przedsiębiorca i działacz społeczny zaoferował Macie swoją pomoc. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →