kadr z teledysku do utworu Maty „Szafir”

Mata przerwie wydawniczą ciszę już w najbliższy czwartek


08 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Jak można przeczytać na facebookowej grupie fanów Maty, nie będzie on już grał przedpremierowo nowego utworu na koncertach. W czwartek za to rzeczona piosenka trafi na streamingi. Sprawdź szczegóły!

Mata przerwie ciszę?

Czy jesteście gotowi na powrót Maty? Prawdopodobnie nie będziecie mieli wyjścia. Jak możemy przeczytać na grupie fanów na Facebooku, Mata 33 Gombaoposting, raper podczas koncertu w Gdańsku zapowiedział, że w czwartek odbędzie się premiera jego najnowszego utworu – Jestem pojebany. Jak do tej pory piosenkę mogli usłyszeć tylko fani, którzy przyszli na koncerty z trwającej aktualnie trasy, w trakcie której Matczak odwiedzi jeszcze Lublin, Rzeszów, Toruń, Białystok, Łódź i Poznań. Czy to czas na rozpoczęcie promocji trzeciego albumu Maty? Przynajmniej część odpowiedzi powinniśmy poznać już w czwartek.

Post z grupy Mata 33 Gombaoposting

Mata przerwie wydawniczą ciszę już w najbliższy czwartek

SBM Label nie zatrzymuje się wydawniczo. Czas na Matczaka?

Obecny rok jest bardzo intensywny wydawniczo dla SBM Label. Po nakręceniu ogromnej spirali popularności poprzez Hotel Maffija 2 sukcesywnie wypuszczają albumy kolejnych swoich artystów. Można zauważyć, że praktycznie za każdym razem trzymają się prostego schematu: jeden projekt ujrzy światło dzienne, od razu ruszamy z promocją kolejnego. I tak oto w tym roku ukazały się już kolejno płyty Jana-rapowanieLankaKinniego Zimmera i White’a 2115. Kto będzie następny? Ukazał się wprawdzie singiel Hoodie Love (a ja nie) duetu producenckiego Pedro i francis z gościnnym udziałem Beteo i Margaret, jednak próżno szukać informacji, czy zwiastuje on ich debiutancką płytę producencką. Może więc przyszedł czas na Matę? Prawdopodobnie poznamy odpowiedź już w najbliższy czwartek.

Pedro, francis ft. Beteo, Margaret – Hood Love (a ja nie)

Jak można przeczytać na facebookowej grupie fanów Maty, nie będzie on już grał przedpremierowo nowego utworu na koncertach. W czwartek za to rzeczona piosenka trafi na streamingi. Sprawdź szczegóły! Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →