fot. Jakub Steinborn

Mata powraca z bardzo osobliwym wyznaniem w piosence “Jestem pojebany”


11 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Mata przerywa wydawniczą ciszę i powraca z singlem, który do tej pory mogliśmy usłyszeć tylko na koncertach. Oto utwór Jestem pojebany!

Powrót w wielkim stylu

Tego powrotu w rapowym świecie wyczekiwał chyba każdy. Przekazywane informacje na grupie Mata 33 Gombaoposting okazały się prawdziwe i tak jak obiecywano, wokalista wypuścił dzisiaj słyszany do tej pory jedynie na koncertach utwór Jestem pojebany.

Przeczytaj: Mata rusza w trasę. TOP 5 gościnek, które mogłyby się wydarzyć (nie tylko w Warszawie)

Mata powraca z bardzo osobliwym wyznaniem w piosence "Jestem pojebany"
fot. materiały promocyjne

Mata – Jestem pojebany, posłuchaj!

Trwająca obecnie trasa koncertowa Maty zawita jeszcze do Lublina, Rzeszowa, Torunia, Białegostoku, Łodzi i Poznania, tak że łapcie swoje okazje, by usłyszeć swoje ulubione piosenki już teraz, bo kto wie, co następnego szykuje Młody Matczak i w jaką stronę skręci jego pełna zawirowań twórczość?

Mata na prezydenta? Czemu nie

Przy okazji inauguracji swojej trasy koncertowej Młody Matczak zwrócił się do obywateli Polski z bardzo ważnym przekazem. Zrobił to nie jako wokalistka, a jako młody człowiek dorastający w naszym kraju. W swoim przekazie artysta zawarł pewne zarzuty, a także obietnice, które zbiegły nam się w bardzo dosadne oświadczenie.

(…) a to wszystko po to, żeby wrócić do was jeszcze silniejszym, a następnie wyzwać na pojedynek w bułgarskie martwe ciągi Ministra Sprawiedliwości Zbigniewa Ziobrę, a następnie Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobrę. Zamiast #FREEMATA piszcie #MATA2040

– powiedział Mata w filmiku.

Michał zobowiązał się między innymi do wpłacenia 420 tysięcy złotych wsparcia dla Fundacji 420, a także dla Monaru, który przeciwdziała narkomanii i innym problemom społecznym. Wokalista stworzył również stronę zarabiajzmata.pl, na której każdy poniżej 25. roku może składać swoje wnioski o dofinansowanie. Jeśli natomiast chodzi o te bardziej artystyczną stronę, to raper zobowiązał się do wydania 33 albumów do końca 2033 roku. Czy wydanie płyty raz na cztery miesiące przytłoczy wokalistę? Śmiem w to wątpić.

Mata przerywa wydawniczą ciszę i powraca z singlem, który do tej pory mogliśmy usłyszeć tylko na koncertach. Oto utwór Jestem pojebany! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Powrót w wielkim […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →