fot. Jakub Steinborn

Mata powraca z bardzo osobliwym wyznaniem w piosence „Jestem pojebany”


11 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Mata przerywa wydawniczą ciszę i powraca z singlem, który do tej pory mogliśmy usłyszeć tylko na koncertach. Oto utwór Jestem pojebany!

Powrót w wielkim stylu

Tego powrotu w rapowym świecie wyczekiwał chyba każdy. Przekazywane informacje na grupie Mata 33 Gombaoposting okazały się prawdziwe i tak jak obiecywano, wokalista wypuścił dzisiaj słyszany do tej pory jedynie na koncertach utwór Jestem pojebany.

Przeczytaj: Mata rusza w trasę. TOP 5 gościnek, które mogłyby się wydarzyć (nie tylko w Warszawie)

Mata powraca z bardzo osobliwym wyznaniem w piosence "Jestem pojebany"
fot. materiały promocyjne

Mata – Jestem pojebany, posłuchaj!

Trwająca obecnie trasa koncertowa Maty zawita jeszcze do Lublina, Rzeszowa, Torunia, Białegostoku, Łodzi i Poznania, tak że łapcie swoje okazje, by usłyszeć swoje ulubione piosenki już teraz, bo kto wie, co następnego szykuje Młody Matczak i w jaką stronę skręci jego pełna zawirowań twórczość?

Mata na prezydenta? Czemu nie

Przy okazji inauguracji swojej trasy koncertowej Młody Matczak zwrócił się do obywateli Polski z bardzo ważnym przekazem. Zrobił to nie jako wokalistka, a jako młody człowiek dorastający w naszym kraju. W swoim przekazie artysta zawarł pewne zarzuty, a także obietnice, które zbiegły nam się w bardzo dosadne oświadczenie.

(…) a to wszystko po to, żeby wrócić do was jeszcze silniejszym, a następnie wyzwać na pojedynek w bułgarskie martwe ciągi Ministra Sprawiedliwości Zbigniewa Ziobrę, a następnie Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobrę. Zamiast #FREEMATA piszcie #MATA2040

– powiedział Mata w filmiku.

Michał zobowiązał się między innymi do wpłacenia 420 tysięcy złotych wsparcia dla Fundacji 420, a także dla Monaru, który przeciwdziała narkomanii i innym problemom społecznym. Wokalista stworzył również stronę zarabiajzmata.pl, na której każdy poniżej 25. roku może składać swoje wnioski o dofinansowanie. Jeśli natomiast chodzi o te bardziej artystyczną stronę, to raper zobowiązał się do wydania 33 albumów do końca 2033 roku. Czy wydanie płyty raz na cztery miesiące przytłoczy wokalistę? Śmiem w to wątpić.

Mata przerywa wydawniczą ciszę i powraca z singlem, który do tej pory mogliśmy usłyszeć tylko na koncertach. Oto utwór Jestem pojebany! Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →