Wszyscy idą się na Sylwestra z Andrzejem Dudą


21 grudnia 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Facebook żyje teraz tylko Sylwestrem z Andrzejem Dudą, w którym swój udział zapowiedzieli już m.in. Piotr Fronczewski, Rae Sremmurd i Pablo Escobar.

Nowy fenomen na Facebooku, będący kolejnym dziwnym dzieckiem polskich social mediów, polityki i popkutury – wydarzenie Sylwester z Andrzejem Dudą – obserwuje je już ponad 30 tysięcy osób.

Swoją obecność zapowiedziały już największe gwiazdy polskiej estrady:

Do Andrzeja wpadną też istotne postacie ze świata hip-hopu.


 

O dobrą zabawę można być spokojnym, bo oprawą imprezy zajmą się profesjonaliści.


 

Pojawią sie właściwie wszyscy, którzy cokolwiek znaczą w polskiej kulturze i polityce. Aleksander Kwaśniewski chyba planuje obskoczyć kilka imprez – dopytywał czy już się chłodzi, ale założył też swoje wydarzenie “Sylwester u Olka”. Niestety, zaproszenie na sylwestrową zabawę na pewno odrzucił już Zbigniew Stonoga:

Facebook żyje teraz tylko Sylwestrem z Andrzejem Dudą, w którym swój udział zapowiedzieli już m.in. Piotr Fronczewski, Rae Sremmurd i Pablo Escobar. Nowy fenomen na Facebooku, będący kolejnym dziwnym dzieckiem polskich social mediów, polityki i popkutury – wydarzenie Sylwester z Andrzejem Dudą – obserwuje je już ponad 30 tysięcy osób. Zobacz także Nowe seriale, na […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →