kadr ze spota „Fire Will Reign”

Zapanuje ogień. „Ród smoka” pręży muskuły w nowym materiale zapowiadającym serial


19 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

HBO zaprezentowało nowy, krótki materiał zapowiadający serial Ród smoka. Atmosfera robi się gorętsza. Premiera już w poniedziałek.

Ród smoka jest tuż, tuż

Ród smoka jest pierwszym spin-offem serialu Gra o tron. Produkcja jest ekranizacją książki George’a R.R. Martina Ogień i krew, która przedstawia losy Targaryenów od czasów, kiedy Aegon Targaryen podbił Westeros. Ród smoka opowie historię, która rozegrała się na dwieście lat przed wydarzeniami z Gry o tron i pokaże początek końca rodu Targaryenów, rozłam oraz wojnę domową zwaną Tańcem ze smokami. W serialu występują Paddy Constantine, Matt Smith, Olivia Cooke, Rhys Ifans, Emma D’Arcy, Steve Toussaint czy Eve Best. Premiera już w nocy z niedzieli na poniedziałek, a tymczasem HBO podrzuciło jeszcze jeden, krótki materiał zapowiadający produkcję.

Ród smoka | Fire Wil Reign Official Promo

Co z kolejnymi spin-offami?

Ród smoka jest jak na razie jedyną aktorską produkcją osadzoną w uniwersum Pieśni Lodu i Ognia, która ukazała się po zakończeniu Gry o tron. Pierwotnie HBO tworzyło jeszcze serial, którego akcja miała nas przenieść dziesięć tysięcy lat wstecz od historii Jona Snowa, Daenerys Targaryen i innych. Produkcja nosząca tytuł Bloodmoon, z Naomi Watts w roli głównej, została jednak skasowana po nakręceniu odcinka pilotażowego.

Zapanuje ogień. „Ród smoka” pręży muskuły w nowym materiale zapowiadającym serial
fot. HBO

Kolejnym spin-offem ma rzekomo być serial o losach Jona Snowa po zakończeniu historii z Gry o tron, przedstawiający jego życie po drugiej stronie magicznego Muru, który przekroczył wraz z Wolnymi ludźmi pod koniec serialu. Z inicjatywą powstania podobno wyszedł sam Kit Harrington, wcielający się w postać bękarta Neda Starka. Informacje o powstawaniu serialu potwierdziła wcielająca się w Daenerys Targaryen Emilia Clarke.

Kit opowiadał mi o tym serialu. Wiem, że istnieje i powstaje. Z tego, co zrozumiałam, Kit brał udział przy pierwszych etapach tworzenia produkcji. Mam więc nadzieję, że to, co będziecie oglądać, jeśli ostatecznie powstanie, będzie oznaczone jego nazwiskiem

– powiedziała aktorka.

HBO zaprezentowało nowy, krótki materiał zapowiadający serial Ród smoka. Atmosfera robi się gorętsza. Premiera już w poniedziałek. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w międzynarodowym […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →