fot. HBO

Powstaje sequel „Gry o tron”. Głównym bohaterem Jon Snow


17 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Jak donosi The Hollywood Reporter, HBO tworzy sequel-spin-off Gry o tron. Głównym bohaterem będzie Jon Snow, do którego roli powróci Kit Harrington.

Gra o tron z sequelem

Jak dowiedział się portal The Hollywood Reporter, Gra o tron otrzyma pierwszy sequel. Według magazynu projekt jest już na wczesnym etapie rozwoju i będzie jednocześnie spin-offem. Głównym bohaterem serialu będzie Jon Snow, do którego roli powróci Kit Harrington. Aktor wcielał się w tę postać przez osiem sezonów Gry o tron. Ze względu na bardzo wczesny etap prac, nie wiadomo o produkcji nic więcej. Biorąc jednak pod uwagę fakt osadzenia historii po wydarzeniach ze słynnego serialu HBO, możemy spodziewać się, że zobaczymy życie Jona za Murem. HBO planowało o wiele więcej spin-offów swojego hitu, jednak słuch po nich zaginął. Niewykluczone również, że w sequelu zobaczymy parę znajomych twarzy, a na myśl od razu przychodzi Arya Stark. Postać odgrywana przez Maisie Williams także miała być główną bohaterką jednego z planowanych seriali.

Gra o Tron
fot. HBO

Serial na podstawie książkowej sagi George’a R. R. Martina Pieśń Lodu i Ognia był ogromnym sukcesem na całym świecie. Ósmy i ostatni sezon Gry o tron miał swoją premierę w 2019 roku. W międzyczasie Kit Harrington dołączył do Kinowego Uniwersum Marvela jako Dane Whitman. Brytyjczyk wystąpił jak dotąd w tylko jednym filmie – Eternals z 2021 roku.

Gra o tron z pierwszym spin-offem

Pierwszy spin-off Gry o tron zbliża się wielkimi krokami. Ród smoka zabierze nas kilkaset lat w przeszłość od wydarzeń z pierwszego serialu i skupi się na losach rodu Targaryenów, kiedy ci rządzili jeszcze Westeros. Serial przybliży nam postacie króla Viserysa I i jego żony Alicent Hightower, księcia Daemona czy księżniczki Rhaenyry. W prequelu wystąpią Paddy Considine, Matt Smith, Olivia Cooke, Emma D’Arcy, Steve Toussaint, Eve Best, Sonoya Mizuno, Fabien Frankel oraz Rhys Ifans. Ród smoka zadebiutuje na HBO Max 22 sierpnia 2022 roku.

Ród smoka, zobacz zwiastun

Jak donosi The Hollywood Reporter, HBO tworzy sequel-spin-off Gry o tron. Głównym bohaterem będzie Jon Snow, do którego roli powróci Kit Harrington. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →