kadr z domowego koncertu Young Thuga

Young Thug freestyle’uje podczas rozmowy z siostrzeńcem


20 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Young Thug podczas rozmowy telefonicznej prosto z więzienia ze swoim siostrzeńcem zaprezentował freestyle, w którym rapuje między innymi o samobójstwie. Sprawdź szczegóły.

Thugger rapuje zza krat

Podczas widzenia ze swoim siostrzeńcem BSlimem Young Thug w trakcie rozmowy przez telefon zaprezentował freestyle, w którym rapuje o swojej obecnej sytuacji. Padają tam wersy nawiązujące do Boga i piekła:

I’m just sitting here in my cell like damn, I’m really in jail / God give me another chance to show you I can prevail

I know that I’m a man, but f**k, I can’t stop the crying

If this is hell, then I don’t wanna know what hell is like / I’d rather hit Rodeo with my daughters on Chanel bikes / Stop to get ice cream, remembering the kind they like

– fragmenty więziennego freestyle’u Young Thuga.

Szczególnie niepokojąco brzmią jednak wersy dotyczące myśli samobójczych:

This jail shit f**k with your mind, I contemplated doing myself / The most suicide deaths are in this jail / But let’s not forget that this ain’t hell

– fragment więziennego freestyle’u Young Thuga.

Poniżej znajdziecie pełne nagranie zamieszczone przez BSlime’a, z którym Thugger rozmawiał freestyle’ując.

Freestyle Young Thuga

Sprawa większa niż YSL

Sprawa Young Thuga i jego ekipy YSL jest jedną z najgłośniejszych w historii powiązań rapu ze światem przestępczym. Thugger i 27 członków jego ekipy zostali oskarżeni w 56-punktowym akcie, w którym znalazły się między innymi takie przestępstwa jak morderstwa i ich usiłowania, nielegalne posiadanie broni czy handel narkotykami. Rozprawa, podczas której wyjaśni się los Young Thuga i YSL, odbędzie się w styczniu 2023 roku, natomiast kilka dni temu został odrzucony wniosek o wypuszczenie rapera za kaucją. Taki sam los spotkał Gunnę. Wyjątkowe znaczenie tej sprawie nadaje jednak fakt wykorzystania przez prokuraturę tekstów Thuga jako materiału dowodowego. Ruszyły rozmaite petycje przeciwko tej praktyce, m.in. Protect Black Art, do której podpisania zachęcał Young Thug w wideo nagranym w celi:

Tu Thug. Chcę tylko podziękować wszystkim moim przyjaciołom i mojej rodzinie za przybycie i wspieranie nas. Wasze wsparcie w tym czasie wiele dla nas znaczy. Tu nie chodzi tylko o mnie czy YSL, zawsze używam mojej muzyki jako formy artystycznego wyrazu, a teraz widzę, że czarni artyści i raperzy nie mają tej wolności. Wszyscy proszę, podpiszcie petycję Protect Black Art i módlcie się za nas. Kocham was wszystkich.

Young Thug podczas rozmowy telefonicznej prosto z więzienia ze swoim siostrzeńcem zaprezentował freestyle, w którym rapuje między innymi o samobójstwie. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Thugger rapuje zza krat Podczas […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →