kadr z klipu do utworu „Bad Boy" Juice WRLD-a i Young Thuga

Young Thug matkobójcą? Tak twierdzi prokuratura na podstawie fragmentu utworu


06 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Do sieci trafił fragment przesłuchania w sprawie wypuszczenia za kaucją Young Thuga. Prokurator przytacza fragment utworu Bad Boy, w którym Thugger sugeruje, że zamordował matkę YFN Lucciego. Sprawdź szczegóły.

Fragment utworu Thuggera wykorzystany podczas przesłuchania

Sprawa ekipy YFL i jej założyciela Young Thuga jest jedną z najgłośniejszych w historii powiązań rapu ze światem przestępczym. Thugger i 27 członków jego ekipy zostali oskarżeni w 56-punktowym akcie, w którym znalazły się m.in. morderstwa i ich usiłowania, nielegalne posiadanie broni czy handel narkotykami. Rozprawa odbędzie się w styczniu 2023 roku, tymczasem Young Thug złożył wniosek o wypuszczenie go za kaucją. Nikt jednak nie spodziewał się pozytywnego rozpatrzenia po tym, gdy sąd nie zgodził się na podobne rozwiązanie w przypadku Gunny. Do sieci trafił fragment z przesłuchania Thuggera, w którym prokurator przytacza fragment jego utworu. Jest to praktyka, która od początku budziła największe kontrowersje w całej sprawie YSL. W tym wypadku wyselekcjonowane wersy brzmią wręcz jak przyznanie się do winy. W utworze Bad Boy, nagranym wspólnie ze zmarłym tragicznie w 2019 Juice WRLD-em, Young Thug rapuje:

You better watch the way you breathe around me ‘fore that breath be your last, boy
Smith & Wesson .45 put a hole in his heart, better not play with me
Killers stay with me, I shot at his mommy, now he no longer mention me.

Young Thug w utworze Bad Boy

Prokuratura widzi tu nawiązanie do beefu z YFN Luccim, w trakcie trwania którego matka Lucciego została zastrzelona. Według aktu oskarżenia członkowie YSLChristian Eppinger i Antonio Sumlin, próbowali uzyskać zgodę Thuggera na ponowną próbę zabicia rapera z ekipy YFN, po tym jak według doniesień został pchnięty nożem w lutym 2017 roku, jednak nie była to rana śmiertelna. Nikt tak naprawdę nie wie, jaki wyrok grozi szefowi YSL, według większości źródeł jest to między 5 a 10 lat, jednak niektórzy mówią nawet o dożywociu.

Fragment wypowiedzi prokuratora z przesłuchania Young Thuga

Juice WRLD – Bad Boy ft. Young Thug

Do sieci trafił fragment przesłuchania w sprawie wypuszczenia za kaucją Young Thuga. Prokurator przytacza fragment utworu Bad Boy, w którym Thugger sugeruje, że zamordował matkę YFN Lucciego. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →