kadr z klipu do utworu „Snake” Lil Keeda

Nie żyje Lil Keed. Członek YSL miał 24 lata

Podziel się newsem:

Tragiczne wieści dotarły do nas zza oceanu. Nie żyje Lil Keed, 24-letni raper, członek ekipy YSL. Sprawdź szczegóły.

Informacja o śmierci i dorobek artystyczny

Informację o śmierci Lil Keeda podał Lil Gotit, raper będący jednocześnie bratem Keeda. Nie poznaliśmy jednak przyczyny śmierci 24-latka, choć w Internecie huczy od rozmaitych doniesień i informacji. Keed był jednym z najbardziej obiecujących raperów pochodzących z Atlanty. Za jego największe muzyczne osiągnięcie uważa się mixtape Trapped On Cleveland 3. Jest to także jego ostatni album, który w ostatecznej wersji deluxe zawierał aż 37 numerów. Keed pracował z największymi postaciami światowej sceny rapowej, zaczynając od Future’a, przez Travisa Scotta, a kończąc na Young Thugu, w którego wytwórni, YSL, wydawał tragicznie zmarły artysta.

Lil Keed – Nameless

YSL pod lupą FBI

Lil Keed był członkiem YSL, bardzo znanej ekipy i labelu, którego założycielem jest Young Thug. Niedawno zrobiło się o nich wyjątkowo głośno za sprawą licznych aresztowań. Aż 28 członków YSL, w tym Young Thug i Gunna zostali zatrzymani w związku z podejrzeniem o ich działalność w zorganizowanej grupie przestępczej oraz dokonanie licznych przestępstw. Keed był jednym z członków labelu, którzy nie zostali zatrzymani przez FBI. Thuggerowi i pozostałym 2 członkom YSL postawiono aż 56-punktowy akt oskarżenia, w którym znalazły się oskarżenia m.in. o morderstwo, usiłowanie zabójstwa, handel narkotykami czy nielegalne posiadanie broni. Samemu Young Thugowi grozi prawdopodobnie między 5 a 20 lat więzienia, choć są źródła mówiące nawet o dożywociu. Największą kontrowersję w całej sprawie budzi jednak wykorzystanie przez prokuraturę przeciwko raperowi tekstów dziewięciu jego piosenek wydanych na przestrzeni ostatnich 8 lat.

Tragiczne wieści dotarły do nas zza oceanu. Nie żyje Lil Keed, 24-letni raper, członek ekipy YSL. Sprawdź szczegóły. Informacja o śmierci i dorobek artystyczny Informację o śmierci Lil Keeda podał Lil Gotit, raper będący jednocześnie bratem Keeda. Nie poznaliśmy jednak przyczyny śmierci 24-latka, choć w Internecie huczy od rozmaitych doniesień i informacji. Keed był jednym […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →