Kadr z teledysku

Wspólna płyta Brain Dead Familii już niedługo! Jest kolejny singiel


26 października 2021

Podziel się newsem:

Wytwórnia Słonia, Brain Dead Familia, nie zwalnia tempa – rusza z kolejnym numerem promującym ich nadchodzące wspólne wydawnictwo – BDF REPRESENT. Sprawdź, czemu warto przesłuchać Sekty.

BDF REPRESENT – wspólna płyta wytwórni Słonia

To pierwszy taki materiał w katalogu wytwórni Brain Dead Familia. Wezmą w nim udział następujący raperzy: Słoń, Opał, Floral BugsProfesor SmokMati Ważny oraz KODEIN. Za produkcję wszystkich bitów odpowiedzialny będzie Chubeats. Gościnnie będzie można usłyszeć DJ’a Soinę, Dope DOD oraz Groova z zespołu Drown My Day. Tracklista albumu prezentuje się następująco:

BDF REPRESENT – tracklista

01. Posse Cut
02. Opał, Floral Bugs, Profesor Smok – Ćmy
03. Mati Ważny – GAMBOL
04. Słoń – Sierść
05. Floral Bugs, Mati Ważny, Dj Soina – Freak Show
06. Opał – OPcy
07. Słoń, Floral Bugs, KODEIN – Panzerfaust
08. Profesor Smok, Dj Soina – Z Pamiętnika Nieśmiertelnego
09. Słoń, Opał, Mati Ważny, KODEIN – Chamber
10. Floral Bugs, Dj Soina – Biggie
11. Słoń, Dope DOD – MONSTER
12. KODEIN – Geneza
13. Słoń, Floral Bugs, Profesor Smok – Sekta
14. Słoń, Groov (Drown My Day) – Jihad

Premierę zaplanowano na 26 listopada. Album można zamówić w preorderze. Wariant przedpremierowy zawiera silikonową opaskę na nadgarstek oraz bonusową płytę CD, na której znajdą się instrumentalne wersje utworów. Preorder zostanie zamknięty 22 listopada, natomiast wysyłkę zamówień zaplanowano trzy dni później. Na stronie można się również zaopatrzyć w dedykowany merch i pakiet z częścią dyskografii Słonia.

Brain Dead Familia Słoń nowy singiel
Okładka albumu BDF REPRESENT

Słoń, Floral Bugs, Profesor Smok – Sekta (BDF REPRESENT) | prod. Chubeats

Na tracku możemy usłyszeć trzech reprezentantów BDF: Słonia, Florala Bugsa oraz Profesora Smoka. Kładą oni swoje zwrotki na trapowym beacie Chubeatsa, z bardzo mocno podkreśloną linią basu. Pasuje on doskonale do charakteru tekstów artystów, czyli w tym wypadku mięsistej braggi opatrzonej celnymi punchline’ami. Za produkcję klipu odpowiedzialny jest Szerszeń.

Słoń i Marta Nizio-Siara gośćmi w Rap Backstage

Założyciel wytwórni Brain Dead FamiliaSłoń, był gościem naszego podcastu Rap Backstage u boku Marty Nizio-Siary, swojej menedżerki. Rozmawiali z Krzysztofem Nowakiem oraz Marcinem Flintem m.in. o tym, jak wyglądały ich początki oraz jak rozdzielają życie zawodowe od prywatnego. Rozmowa jest dostępna na platformach streamingowych oraz na kanale IDĘWTANGO. Sprawdźcie koniecznie!

Wytwórnia Słonia, Brain Dead Familia, nie zwalnia tempa – rusza z kolejnym numerem promującym ich nadchodzące wspólne wydawnictwo – BDF REPRESENT. Sprawdź, czemu warto przesłuchać Sekty. BDF REPRESENT – wspólna płyta wytwórni Słonia To pierwszy taki materiał w katalogu wytwórni Brain Dead Familia. Wezmą w nim udział następujący raperzy: Słoń, Opał, Floral Bugs, Profesor Smok, Mati Ważny oraz KODEIN. […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Koncert Słonia w Zabrzu | 20.11.2021

Biletomat.pl
59 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →