materiały prasowe

Wkuwajcie teksty, Kabe rusza w „King Kong Tour”


07 września 2022

Podziel się newsem:

Po festiwalowych szaleństwach czas na solową trasę koncertową. Kabe rozpoczyna promocję ostatniej płyty w ramach King Kong Tour.

Kabe z jesienną trasą koncertową

Na początku lipca nakładem QueQuality Kabe wydał swój trzeci krążek. King Kong to zbiór dwunastu kawałków, a oprócz gospodarza usłyszeliśmy w nim m.in. Białasa, Mr. Polskę czy Danzela. Za wszystkie produkcje na krążku odpowiada Opiat, stały współpracownik członka GCBW. Po zakończeniu sezonu festiwalowego Kabe rusza w trasę po Polsce, lecz nie tylko.

Zobacz: Jak powiedział, tak zrobił. Kabe osobiście wręczy Cartiera wartego 30 tysięcy złotych zwycięzcy

W ramach King Kong Tour zawodnik QueQuality pojawi się w piętnastu miejscowościach. W najbliższy piątek 9 września raper zagra koncert w Leeds. Dzień później King Konga na żywo będzie można usłyszeć w Birmingham. Po dwóch brytyjskich koncertach Kabe wróci do Polski, gdzie dokończy trasę. Na jej mapie znalazły się m.in. Lublin, Toruń, Częstochowa, Łódź, Poznań, Wrocław oraz Warszawa. W stolicy Polski odbędzie się koncert finałowy, który zaplanowano na 19 listopada. Podczas imprezy wystąpią także specjalni goście.

Kabe w towarzystwie Opiata i członków GCBW zaprezentuje najmocniejsze utwory z najnowszego albumu. Nie zabraknie także singli z poprzednich płyt składających się na trylogię. To wszystko w specjalnie przygotowanej oprawie wizualnej i scenograficznej

– zachęcają organizatorzy.

Kabe – King Kong Tour – sprawdź daty

kabe king kong tour
Kabe, King Kong Tour / materiały prasowe

Kabe z wyróżnieniami sprzedażowymi

Dziś Związek Producentów Audio Video przyznał raperowi Złotą Płytę za sprzedaż ponad piętnastu tysięcy egzemplarzy ostatniej płyty. Złotem pokrył się także singiel Albinos oraz debiutancki materiał rapera o tym samym tytule. Były podopieczny Stoprocent otrzymał od ZPAV także Platynową Płytę za sprzedaż singla Skiety & Klapki Remix, w którym wystąpił także Kizo.

Kabe feat. Kizo – Skiety & Klapki Remix

Po festiwalowych szaleństwach czas na solową trasę koncertową. Kabe rozpoczyna promocję ostatniej płyty w ramach King Kong Tour. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →