materiały prasowe

Wkuwajcie teksty, Kabe rusza w „King Kong Tour”


07 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Po festiwalowych szaleństwach czas na solową trasę koncertową. Kabe rozpoczyna promocję ostatniej płyty w ramach King Kong Tour.

Kabe z jesienną trasą koncertową

Na początku lipca nakładem QueQuality Kabe wydał swój trzeci krążek. King Kong to zbiór dwunastu kawałków, a oprócz gospodarza usłyszeliśmy w nim m.in. Białasa, Mr. Polskę czy Danzela. Za wszystkie produkcje na krążku odpowiada Opiat, stały współpracownik członka GCBW. Po zakończeniu sezonu festiwalowego Kabe rusza w trasę po Polsce, lecz nie tylko.

Zobacz: Jak powiedział, tak zrobił. Kabe osobiście wręczy Cartiera wartego 30 tysięcy złotych zwycięzcy

W ramach King Kong Tour zawodnik QueQuality pojawi się w piętnastu miejscowościach. W najbliższy piątek 9 września raper zagra koncert w Leeds. Dzień później King Konga na żywo będzie można usłyszeć w Birmingham. Po dwóch brytyjskich koncertach Kabe wróci do Polski, gdzie dokończy trasę. Na jej mapie znalazły się m.in. Lublin, Toruń, Częstochowa, Łódź, Poznań, Wrocław oraz Warszawa. W stolicy Polski odbędzie się koncert finałowy, który zaplanowano na 19 listopada. Podczas imprezy wystąpią także specjalni goście.

Kabe w towarzystwie Opiata i członków GCBW zaprezentuje najmocniejsze utwory z najnowszego albumu. Nie zabraknie także singli z poprzednich płyt składających się na trylogię. To wszystko w specjalnie przygotowanej oprawie wizualnej i scenograficznej

– zachęcają organizatorzy.

Kabe – King Kong Tour – sprawdź daty

kabe king kong tour
Kabe, King Kong Tour / materiały prasowe

Kabe z wyróżnieniami sprzedażowymi

Dziś Związek Producentów Audio Video przyznał raperowi Złotą Płytę za sprzedaż ponad piętnastu tysięcy egzemplarzy ostatniej płyty. Złotem pokrył się także singiel Albinos oraz debiutancki materiał rapera o tym samym tytule. Były podopieczny Stoprocent otrzymał od ZPAV także Platynową Płytę za sprzedaż singla Skiety & Klapki Remix, w którym wystąpił także Kizo.

Kabe feat. Kizo – Skiety & Klapki Remix

Po festiwalowych szaleństwach czas na solową trasę koncertową. Kabe rozpoczyna promocję ostatniej płyty w ramach King Kong Tour. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Kabe z jesienną trasą koncertową Na […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →