We Wrocławiu odbędzie się 3-dniowy festiwal z czołówką polskich artystów


15 sierpnia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Last Minute Summer Festival to odpowiedź na odwołany w tym roku festiwal 3-Majówka we Wrocławiu. We wrześniu na pergoli przy Hali Stulecia zagra kilkunastu polskich artystów.

Last Minute Summer Festival we Wrocławiu – muzyczne pożegnanie lata

Plenerowy festiwal odbędzie się w dniach 18-20 września na Pergoli, należącej do kompleksu Hali Stulecia. Całość wydarzenia odbędzie się pod gołym niebem, na dużym terenie, dlatego każdy powinien znaleźć dla siebie bezpieczną przestrzeń. Wszystko zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Tak wydarzenie zapowiadają organizatorzy:

Tegoroczne lato pozostawia wielki niedosyt muzycznych imprez plenerowych. Największe festiwale zostały odwołane bądź przeniesione do sieci, ale wszyscy zgodzimy się, że to nie to samo. Wrocławski festiwal 3-Majówka, otwierający co roku sezon letnich festiwali plenerowych, także się nie odbył. Nie spotkaliśmy się w długi weekend majowy, ale nie poddajemy się tak łatwo.
Zapraszamy Was na jedyny w swoim rodzaju Letni Festiwal Last Minute – pożegnajmy razem lato we Wrocławiu!

Last Minute Summer Festival - Wroclove 2020

Last Minute Summer Festival – WrocLove 2020 – line-up

W programie festiwalu znalazło się kilkunastu polskich artystów reprezentujących różne gatunki muzyczne, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Sprawdźcie, kto wystąpi:

18 września

19 września

20 września (Hip Hop Day)

Koncerty każdego dnia rozpoczynać się będą o 15:30.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.